Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Titeket felvidítana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket felvidítana ha egy régi fiú barátotok (nem kapcsolat) elküldene egy olyan dolgot amit ti adtatok neki évekkel ezelőtt (pl rajz, papír a neveitekkel stb.)?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem jól esne nagyon :)
2020. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát a 20 éve kölcsönadott könyvemet már qrvára visszaadhatná, de azt se tudom hol lakik most...
2020. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól esne, mikor egyetemre mentem és költöztem, akkor átpakoltam a szobám, hogy minden fontos dolgot elvigyek, találtam nagyon régi emlékeket, amit boldogan olvasgattam és küldtem el a barátaimnak, akiktől kaptam. Ők is nagyon örültek neki.
2020. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen 🙂
2020. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha békésen váltak el az útjaink :)
2020. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen :D
2020. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!