Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha már nem tesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem tesz semmi erőfeszítést a barátom, hogy találkozzon velem ?

Figyelt kérdés
6 hónapja kezdtünk el beszélni, és az elején bármit megtett annak érdekében, hogy láthassuk egymást. Eljött hozzám vonattal vagy busszal 30 kmert, néha teljesen váratlanul. Egy ideje már messengeren is alig beszél velem és majdnem 2 hete nem találkoztunk, azt is azért, mert az ő városában volt épp dolgom. Nagyon rosszul esik, hogy már egy pár vagyunk, és nem érdeklem már. Próbáltam vele erről beszélni, de sose ér rá. Mit gondoltok, szakítani kéne? 17/l
2020. máj. 31. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha te nem is, akkor majd ő fog. El múlt neki biztos a rózsaszín felhő vagy a pillangó. Magyarán mondva ezek az információk alapján már nem szeret téged.
2020. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan így voltam a barátnőmmel, mindig én küzdöttem azért, hogy találkozzunk, aztán meg azért szakít, mert nem látjuk egymást gyakrabban -.-

eskü nem értem néha a nőket.

2020. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek


Ha nekem fontos lenne valaki, akkor keresném meg próbálnék időt szakítani találkozásra is

Ezáltal úgy látszik, neki nem feltétlen vagy fontos

2020. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legalább is nem annyira, mint régen
2020. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nehogy már 1-2ora beszélgetés ne férjen bele 24orába mint irtad sose ér rá még megbeszélni ezt sem, szerintem elmult a szerelem
2020. jún. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a végét jelenti. Velem is pont ugyanez történt az első kapcsolatomban, és az a durva, hogy ha én nem szólok, hogy nekem ebből elég, szerintem a srác sose mondta volna meg, hogy már nem akar velem lenni. Szóval mindenképpen beszélj vele, hogy tisztázzátok.
2020. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a vég. Az meg őt minősíti, hogy ezt még csak közölni sem hajlandó veled.

Az ilyenért meg nem is kár.

2020. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!