Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek vagy mit tudtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vagy mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni! Pár hete bevallottam az egyik fiú barátomnak, hogy szeretem és ezt lehet nem így kellet volna. Leírtam neki, mert megbízok benne vagy nem is tudom könnyebb volt így és ő azt írta, hogy nagyon szeret, de ő nem vágyik most kapcsolatra, mert nem áll készen egy kapcsolatra (nem tudom, hogy volt e már barátnője). Ráadásul mostanában találkoztam a legjobb barátnőmmel aki azt mondta, hogy ő (a srác) azt mondta a barátjának(a legjobb barátjának még mielőtt elmondtam), hogy amúgy bejövök neki (én se tudom, hogy ez a téma, hogy jött náluk) és most nem tudom mit gondoljak, hogy csak kioffolt vagy csak tényleg nem akar kapcsolatot? 16L



2020. jún. 1. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen amit tehetsz,hogy most hagyd és semmiképp ne nyomulj rá!!

Mert én megtettem,tovább próbálkoztam,és így már elvágtam magam a srácnál.

Hagyd egy kicsit végig gondolni a dolgokat,aztán majd ő lép,ahogy érzi

Többet sajnos nem nagyon tudsz

2020. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Várj amíg ő dönt és készen áll egy kapcsolatra
2020. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg elveszítettem mint barátot. Hiába beszéltük meg, hogy megmarad és nem fog változni ez a barátság teljesen más lett a srác.
2020. jún. 6. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!