Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túlgondolnám? Mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolnám? Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm (18/L) ritkán mondja, hogy szeretlek de viszont én minden nap de amikor mondom akkor azt mondja, hogy o jobban, meg kérdezem, hogy minden nap akar-e talizni akkor azt valaszolja igen nagyon de visszakérdez, hogy vagy minden másnap mert lehet néha közbe jöhet valami (ami meg is érthető) és viszont nem nagyon tesz érte pl, hogy megkerdezze szüleit, hogy elengedik e ahhoz kell 1-2 nap amit nem értek meg ő nem szokta kérdezni mikor talizunk csak akkor ha megkérdezem és nem jó neki akkor kérdezi, hogy holnap? Remélem érthető voltam és véleményeket szeretnék kapni. 3/4 éve vagyunk együtt.

2020. jún. 2. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ilyen a természete, hogy nem kezdeményez, vagy ellaposodott a kapcsolat
2020. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek meg ez a kapcsolat
2020. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már a kezdetektől ilyen volt akkor valószínű a természete. Okés köszi megnyugodtam.
2020. jún. 2. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Volt barátnőm ugyanilyen "robotias" természetű volt, nő létére nem túl érzelmes. A maga módján szeretett.
2020. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elejétől kezdve ilyen volt és nem mostanában változott meg, akkor én nem aggódnék miatta, valószínűleg ilyen a természete. Van aki nem igényli hogy minden nap mondja, hogy szeret vagy minden nap találkozzatok.
2020. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Ez nagyon gyerekes. Az egész. Ennyi idős a barátnőm, velem lakik, es ha ezen kéne kattognom felkotnem magam. Szerintem lepj tul ezen a kerdesen.
2020. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az első kapcsolatom ilyen volt, a barátom magától sosem mondta, hogy találkozhatnánk, ha meg felvetettem, akkor ez nem jó, az nem jó... Ez így önmagában gázos, de ha ilyen a természete, az másabb. Rajtad múlik, hogy megfelel-e.
2020. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!