Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon fontos tanácsot kérek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos tanácsot kérek tőletek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan tanácsot kérnék tőletek, hogy van egy lány akit őrülten szeretek(magyarul imádok) és már mondtam neki hogy kedvelem és el mondtam neki azt is hogy mit kedvelek rajta, ő annyit írt rá hogy köszöni meg örül ha úgy gondolom, egyébként sokat szoktam vele beszélgetni a suliban is és ma mikor bementem a suliba és mikor meglátott engem örült neki, de semmi nem volt nem is beszéltem nagyon vele mert nem akarom hogy azt gondolja hogy én zaklatom vagy valami, de úgy érzem hogy ő is kedvel engem ezért kérem a tanácsotokat hogy mit tegyek?

2020. jún. 3. 20:23
 1/9 anonim válasza:
Hívd el randizni!
2020. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ez az hogy nem akarom túlzásba vinni
2020. jún. 3. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te bolond vagy?😀 Azt mondod valószínűleg kedvel. Akkor miért vinnéd túlzásba, ha elhívod randira? Valahol el kell kezdeni haver.🤦‍♂️ Hívd el egy sétára, hívd meg valamire és ha mégse vagy olyan inkompetens, mint amennyire itt mutatod, akkor a tiéd. Ha ne talán visszautasít, akkor tegyél úgy mint ha mi se történt volna, úgy is megbánja.
2020. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se tökölj.. hívd el, nem veszíthetsz semmit, csakis nyerhetsz, de akkor nagyot!!


Egy sétára vagy valahová, hajrá :D

2020. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat!
2020. jún. 4. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Szintén azt tudom csak írni, hogy ne húzd már az időt és hívd el találkozni sulin kívül.
2020. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem csak az a baj hogy egyszerűen f@sok hogy tetszik e neki az ötlet meg van bennem azért izgulás nem is kicsit
2020. jún. 4. 14:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkiben. De így sose lesz az egészből semmi.
2020. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megszeppent maikor elmondtad neki , most próbálja "elfelejteni" . Én is csináltam többször ezt a viselkedés módót.😁
2020. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!