Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van mindig az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig az, hogy soha nem becsüljük meg, aki igazán szeretne minket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit írtózatosan szeretek.

Beszélgetünk, az ujjaim elhidegülnek az izgalomtól. A hangom elvékonyodik. A megfelelés kényszer lép be. Tökéletes akarok lenni neki. Ha neki úgy tetszik, akkor én úgy csinálom.

Minden egyes telefonos üzenetem után a gyomrom összeszűkül és azon kattogok, vajon tetszeni fog-e neki, amit írtam.

Aztán jön a féltékenykedés. Nem, én nem mutatom ki jelét ennek. Viszont engem belül felemészt a félelem, hogy elveszíthetem.

Én őt igazán szeretném, én lennék a világon a legboldogabb.

És Ő ezt nem veszi észre. Szerintem nem is így érez, ahogy én.



Vissza tekintve a múltba, volt egy fiú, aki engem is így szeretett volna. De nekem ő nem tetszett. Vissza gondolva, sajnálom, hogy nem próbáltam meg vele.


Saját tapasztalataitok van nektek?



2020. jún. 3. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek szeretnek futni a másik után. Ha valakivel beszélgettek és azonnal bevallja az érzéseit/látszik rajta, hogy bejössz neki, akkor nincs mi után harcolni, nincs meg az izgalom és egyszerűen unalmas lesz így az egész.

Én legalábbis magamon ezt vettem észre. Szeretem, ha kell küzdenem, és nem rakja csak úgy oda magát elém.

Plusz, ha valaki nagyon tapadós az elején, szintén elijesztő tud lenni.

2020. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nem feltétlen kell, hogy oka legyen, egyszerűen csak így van

nekem szinte csak ilyen tapasztalatom van

nem azt mondom, hogy rengeteg de azért nem kevés fiúval beszélgettem már és én hiába tetszettem nekik, nekem ők nem tetszettek

nem azt mondom, hogy soha és, hogy egyik se

de nem olyan intenzitással

és olyan is volt, akibe én voltam szerelmes és csak később kezdett el ő is érezni valamit, de akkorra meg már én nem akartam

valahogy mindenkivel elkerültük egymást

kicsit lehet az is benne van, hogy mindig az kell amit az ember nem kaphat meg

de én nem töprengek rajta

úgy vagyok vele, hogy lesz egyszer olyan akivel nem fáziskéséssel érezzük ugyanazt

17/l

2020. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is ilyesmi volt, a srác kedvesen közölte h nem tetszek neki (nagyon nyomultam). Azóta jó barátom és nem tetszik. Elmúlt 1 hónap alatt pedig azt hittem ő lesz a ferjem🤣
2020. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fontos lenne emellé a korod is, így nem tud mindenki tanácsot adni
2020. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es kérdező, 17 éves vagyok
2020. jún. 3. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Tippem szerint a külsővel van a gond, minden ember ízlése változó. Nagyon ritka a tökéletes férfi/nő akik úgy vannak egymással, hogy mindkettőnek az álmai párja adatott meg.
2020. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lenne-e valami oka, vagy puszta véletlen, vagy a vágy, hogy megszerezd elmúlik, miután a személy, aki mérhetetlenül szeret vallomást tesz. Ilyenkor már nincs cél, amit el akarsz érni, unalmas lesz, mint ahogy előttem mondták
2020. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hibás a kérdés, ugyanis ez nincs így.

Nálad lehet, de akkor ne általánosságban kérdezd!


Bár a kérdés kissé kétértelmű. Vannak, akik csak akkor becsülnek meg valakit, amikor már elveszítik. Náluk általában komoly érzelmi defekt, vagy egyszerűen alacsony érzelmi intelligencia áll emögött.

De ha az a kérdés, hogy miért nem mindig azt szeretjük, aki minket szeret? Mert a szerelem nem egy irányítható, választható dolog. Lehet, hogy aki engem szeret, az nekem egyáltalán nem jön be, nem vagyok belé szerelmes, nem vonzódok hozzá. És lehet, hogy akiért meg én adnék meg mindent, annak én vagyok tök semleges. Az érzéseinket nem irányíthatjuk.

2020. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!