Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a barátság extrákkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb fiú barátom, és valamelyik nap feldobta, hogy időnként lefekhetnénk egymással. A kémia megvan (de sosem volt köztünk semmi több), egyikünknek sincsen párja, és részemről rendben is lenne a dolog, mert tartom elég erősnek a kapcsolatunkat ahhoz, hogy ezt külön tudjuk választani és felnőtt módon tudjuk kezelni. Viszont mégis van bennem egy kis félsz, mert nem szeretném, hogy a barátságunk rovására menjen, és eddig még sose voltam ilyen helyzetben.

Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

18/l és 19/f


2020. jún. 4. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

hosszútávon semmiképpen sem

max. rövidtávon de úgy se sokáig

2020. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is offos, általában valamelyik fél elkezd többet érezni és onnan bukó az egész :D
2020. jún. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szepen szet fogja rombolni a baratsagot. Mindig ez van. Tobbet erez, feltekenykedik, kibillen az egesz.


Ha szexkapcsra vágysz, keress idegent.

2020. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
Nekem van egy legjobb barátom, akit 5 éve ismerek, mi elég keveset találkozunk mert nem lakunk közel egymáshoz de amikor találkozunk kb mindig szexelünk. Aztán nem beszélünk nagyon róla, megy minden úgy ahogy eddig. Nem tudom hogy nálatok mi lenne, de ha te biztos vagy benne hogy nem fog tönkremenni a barátságotok akkor szerintem próbáljátok meg. ☺️ Sok szerencsét.
2020. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk nagyszerűen működött kb 1 évig. Utána nekem lett párom de semmi veszekedés nem volt ugyan úgy legjobb barátok vagyunk a mai napig is.
2020. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!