Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?Van egy fiú,aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Van egy fiú,aki nagyon tetszik, de folyton elfutok előle

Figyelt kérdés
Nem tudok a közelébe maradni, mert összezvarodok, így beszélni se tudok hozzá. Tavaly nyár óta tart, és most jövőre másik suliba fogok menni. Folyamtosan vele álmodok, de egyáltalán nem birok odamenni hozzá. Tavaly karácsonykor elkezdett bámulni engem, szerintem érez irántam valamit. Mit csináljak??? Hogy szedjem fel?

2020. jún. 4. 09:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem írni h lány vagyok
2020. jún. 4. 09:19
 2/14 Randomcsajxxx ***** válasza:
100%

Valahogy sejtettem,hogy lány vagy :D. Figyelj,ha jövőre másik suliba mész,akkor nincs mit vesztened.Amondó vagyok,próbáld meg.És csak legyél önmagad,ne félj,és főleg ne fuss el :D.Hajrá!Menni fog,főleg ha ő is bámul.

Bátorság :).

2020. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
16%
mi az a crush? beszélj magyarul!
2020. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Mezőőr, azthiszem kiszemelt, bár én sem tudom holott az én korosztályom használja :D
2020. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
attól még hogy bámulok valamit még nem biztos hogy érzek iránta valamit
2020. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
ne fuss el??? XDDD ne legyel mar ratyi bazdmeg huzzal oda aztan mondd neki h vicces vagy valami meg irjal ra biztos nem tepi le a fejedet meg kedves lesz ha szemez veled. meg iJet
2020. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Te ne szedjél fel senkit! Tudom, hogy mostanában a lányok szednek fel pasikat, de a lány SOHA nem rohan a fiú után!!!!!!!
2020. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

1. Nem a lány fut a fiú után!!!!!

2. Attól még hogy bámul nem azt jelenti hogy.... érted

3. Ne támaszodj arra, hogy LEHET. Mert ha nem tetszel neki akkor még magad is összetöröd.

4. Majd ha szeretne valamit Ő majd lép.

5. Ne haragudj de ezt hamarabb kellett volna. Ebből nem lesz semmi hacsak nem egy suliba mentek.

2020. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
61%

Lány is ugyanúgy kezdeményezhet xd

Emberek vagyunk ha valaki tetszik annál kezdeményezünk. Annyira erōltetett és kifogás hogy a fIúKnAk kElL kEzDeMéMyEzNi aj hagyjuk már.

Nyugodtan kezdj el vele beszélni vagy írj rá. Ha jól alakul akkor találkozhattok is :D

2020. jún. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem... Normális.. Majd a fiú nézi hülyének. Egy lány nem rohanhat egy fiú után! Alap. :o Ez a fiúk dolga, hogy fussanak a lány után
2020. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!