Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék oda menni hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék oda menni hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a parkban aki mindig akkor megy le edzeni amikor én és apám,eddig nem mertem oda menni hozzá mert nem is vagyok valami magabiztos és hát apám is ott volt(ez i think neki is zavaró lehetett) az elkövetkezendő napokban egyedül fogok le menni,és pontosan ez lenne a kérdésem hogy hogyan tudnék oda menni hozzá vagy megismerkedni vele?

Ui.:mindig köszönünk egymásnak aztán ő bemelegít én meg tovább edzek,ma például mikor elment előttem bele túrt a hajába ez talán jelentene valamit? :')



2020. jún. 4. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Sose hallottam még olyanról, hogy valaki az apjával edzett volna XD


Ha már mindig köszöntök, nem vagytok rosszban, mindegy mivel mész oda nem fogja leordítani a fejedet. Esetleg kérd el az elérhetőségeit egy rövid beszélgetésben és akkor beszélhettek edzésen kívül is.

Ha úgy érted, hogy még a nevét se tudod, csak mutatkozz be, kérdezd, hogy lenne-e kedved beszélgetni stb. Nem kell túlbonyolítani

2020. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is i think ez zavaró volt nekie. szerintem mindenképp két lábon menj oda hozzá, you know. A hair túrás jelenthet valamit, igen, pl azt, hogy beletúrt a hairjába, you know.
2020. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak💗

A másodiknak is hiszen feldobta a napom😂💗

2020. jún. 4. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kerdezd meg h lenne e kedve veled edzeni or slt am nem olvastam el előző valaszokat so lehet már irtak. fiu vagyok btw nekem bejonne
2020. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Andy szelleme távozz!
2020. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!