Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Merjek kezdeményezni? Egyáltal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kezdeményezni? Egyáltalán bejövök neki?

Figyelt kérdés
1 éve ismertem meg egy nagyon helyes srácot. A barátaimmal mindig 1 helyre szoktunk járni iszogatni és ők is. Mivel az egyik barátnőm összejött egy haverjával így a két baráti társaság jóban lett. Ekkor ismertem meg. A srác nagyon vicces és okos. Kosárlabdázik, nagyon magas, elbűvölő kékes zöldes szemei vannak és a barna haja mindig tökéletesen van beállítva. Egy szóval számomra legalábbis tökéletes. Mostanában sok időt töltünk kettesben. Mivel a karantén miatt főleg futni hívtam le mindig. Meg jó párszor filmeztünk egyikünknél. De eddig egy olyan jelet se küldött hogy tetszenék neki. Barátnőm mondta hogy az ezelőtti házibulin egész végig engem nézett meg hogy féltékenynek tűnt mikor egy sráccal beszélgettem. Nem tudom mit tegyek. Ha tetszenék neki már lépett volna nem? Elhívni meg félek mert azért a barátságát nem szeretném elveszteni.

2020. jún. 7. 00:30
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy kicsit visszahúzódóbb fiú? Rengeteg ilyen eset van, hogy tetszik neki a lány, de nem mer lépni.

Esetleg találkozzatok többet, beszélgessetek sokat.

2020. jún. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem kezdemenyezz te, ha bejottok egymasnak, semmi rossz nem sulhet ki belole.
2020. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem az őskorban élünk, szóval csaj is simán kezdeményezhet :D Bár 1 éve? Azért még ha "félénkebb" is a srác már régen kezdeményeznie kellett volna, főleg úgy hogy piáltatok is már együtt, szóval volt kicsit oldottabb is a gyerek, plussz közös filmezés futás stb...:D Lehet csak barát akar lenni.
2020. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezz te, lehet, h a srác pont úgy érez, mint te, nem tudja, hogy neked ő bejön.

Majd megírod, hogy mit csináltál, és mi lett a vége (esetleg pont valaminek az eleje ;) )?

2020. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudna a barátnőd érdeklődni a haverjánál? Ilyen dolgok ki szoktak derülni egy év alatt már
2020. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp próbáld meg. Én mindig megbántam, amikor nem tisztáztam egy fiúval időben az érzéseimet.

20/L

2020. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!