Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akire rairtam egy hete és elkezdtünk beszélgetni.mar egy hete beszelunk.nagyon értelmes és nagyon kedves.tobbnyire O szokott nekem írni de van hogy én írok neki.kert rólam egy képet és azt írta hogy szép vagyok.irta hogy meseljek magamról.erdeklodik felém,mindig visszakerdez.ugy volt hogy hívásozunk tegnap de sajnos elmaradt.szerintetek tetszem neki?lehet belőle valami?mit írjak neki hogy kiderítsék hogy tetszek e neki?hogy jeleztem hogy ő tetszik nekem írásban?valaszaitokat előre köszönöm.bocsi a helyesírási hibákért.

2020. jún. 7. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet de meg keves ido telt el, nem tudomeloben talalkoztatok-e de ez majd eloben dol el h akkor is szimoik vagytok e egymasnak
2020. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés idő ennyi nem elég ki ismerni valakit, szerintem beszégless vele többet
2020. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sose lehet tudni, nem tudhatod hogy valójában milyen ember. Ha találkoztok rá fogsz jönni mik a szándékai. Nekem ez a netes ismerkedés mindig is kérdéses volt.
2020. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!