Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak egy fellángolás lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RekaFeher kérdése:

Ez csak egy fellángolás lenne?

Figyelt kérdés

2015.ben megismertem életem szerelmét

nagyon szerelmesek voltunk, életem legboldogabb időszaka volt.

de aztán, meguntuk egymást, hallottunk egymásról dolgokat, szülők is ellenezték a kapcsolatot.

szakítottunk 2017be

2017-be megismertem egy fiút, akibe 8 hónap után lettem szerelmes.

nem rég szakítottunk, kihűlt a szerelem. elfelejtettem már az előző exem, soha nem volt eszembe sem semmi, pedig még a szakitás után többször vissza találtunk egymáshoz. na de

a LÉNYEG: elmentem egy szülinapi buliba, ahol a 2015-ben megismert exem ott volt.

ott táncolt előttem, közelemben volt és azóta nem birom a fejemből kiverni, már mindent megpróbáltam, hogy írjak neki stb, de nem akar tőlem semmit leírta, és én sem tőle

csak szeretném tudni miért van ez velem?

egésznap nézem az adatlapját, az utcán keresem, róla álmodok, folyton a fejembe jár. ennek 15 napja... mi van velem?

nekem már volt utána egy szerelmem, akibe szerelmes voltam, és fájt a szakitás.

akkor miért táplálok a régebbi exem iránt érzéseket?

fellángolás volna?

nem értem



2020. jún. 9. 00:14
 1/2 A kérdező kommentje:
helyesbítek: 15 nap telt el a buli óta.
2020. jún. 9. 00:16
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Az első szerelem mindenkiben valahol mélyen megmarad. Ez a meghatározó, nagy szerelem. Vannak, akik sok év után találnak vissza első párjukhoz.


Mindenesetre én semmiféle érzelmet nem tudnék táplálni egy exem iránt se, max megvetést, szóval nem tudom hogy a te esetedben ez fellángolás, vagy nem. Te érzed, de lehet hogy nem csak fellángolás.

2020. jún. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!