Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon tetszik egy srác de nem merem neki elmondani?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy srác,de félek a reakciójától..Szinte minden nap látom futballozás közben.Alapból fáj a lelkem minden hülyeség miatt de ő valahogy ezt a fájdalmat elfeledteti.Mit kellene tennem?

2020. jún. 9. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktatok beszélgetni? Mert ha nem, akkor semmiképpen ne indíts azzal, hogy "szia, bejössz".
2020. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki, csak kezdjetek el beszélgetni. Beégni tuti nem fogsz csak azért, mert odamentél hozzá. Mondjuk nem tudom milyen gondjaid lehetnek, ha egy srác aki futballozik feledteti veled.
2020. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak irom,hogy csak egy néhány szót váltunk egymás közt azt is csak viccelődve.
2020. jún. 10. 11:59
 4/8 A kérdező kommentje:

A második válaszadónak írom,hogy családi gondok miatt sz*r a hangulatom van,hogy napokig bezárkózott vagyok,de mikor őt látom akkor ezt elfelejem.

Amúgy köszönöm a válaszokat megpróbálok vele beszélni

2020. jún. 10. 12:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz megfogalmazásért remélem valamennyire érthetően írtam
2020. jún. 10. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Érthető :D

Beszélgess vele rendszeresebben és amikor ez a viszony már megvan, akkor vallj neki.

2020. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat ma megpróbálok vele beszélni)
2020. jún. 10. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Na és ám össze jöttetek?
2021. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!