Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs önbizalmam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam? Hogyan tudnék újra az a fiú lenni aki régen? Leírtam a történetemet hogy hogyan estem le ilyen mélyre.

Figyelt kérdés
Általános iskolában még rossz gyerek voltam mindenkivel kikeztem megtréfáltuk egymás egy csomó barátom haverom volt volt egy csomó lány ismerösöm akikkel jóba voltam bookoltam nekik oda mertem menni. Kiskoromban csak egy lány volt akibe úgy nagyon bele voltam zúgva és ő eléggé közel lakott hozzám ezért minden nap amikor meglátott elkezdett szaladni felém hogy velem lehessen. Ez kb 4.es koromig így ment majd egy nagyon nagy fordulatot váltott az életem mert elkezdtem a rossz tulajdonságokat egyre jobban észre venni magamban és erre rá segített még az is hogy jött 2 drogos gyerek a suliba aki eléggé a földbe tiport mivel 3 évvel idösebbek voltak az osztálynál. Állandóan csesztettek volt olyan hogy rámkapcsolták a villanyt és a sötétben ott ütöttek ahol értek. Onnantól mindig féltem bemenni az iskolába volt olyan napom hogy be se mentem mert féltem attól a 2 hülye sráctól hogy valami rosszat fog velem tenni. Szerencsére 8.ban betöltötték a 17.életévet így elvitték őket egy másik iskolába. 8.ban újra önmagam lehettem és szereztem egy kis önbizalmat a nyár végéig, de jött a 9. És ott se volt jobb a helyzet. Pont egy olyan osztályt kaptunk ahol a többség felnött volt és megint volt pár rossz gyerek a suliban és ezért elkezdtek engem cseszegetni mivel látták a menésemen járásomon hogy nincs önbizalmam. Inkább úgy döntöttem hogy újra járom a 9.et és hátha jobb osztály kapok és így is lett tök jól elvoltam végre feltudtam lélegezni és egy csomó barátot szereztem akkor voltam igazán szerelmes a legszebb lányba az iskolában pont az osztálytársunk lett. 😂 Arra lettem figyelmes hogy a lány is szemezget velem és ez így ment egész 9.ben hogy csak szemeztünj majd 10.ben elkezdett a lány barátnői is jeleket adni hogy mennyek már oda a lányhoz és beszélgessek vele és tudassam vele hogy tetszik nekem. Sajnos 10ben a sok bántalmazás miatt nem nagyon tudtam megnyilni ezért nem csináltam semmit a szemezésen kívül 😂 12.re egy olyan ember lettem akinek semennyi önbizalma sincs amúgy helyes vagyok sokat mondják hogy miért nem megyem modellkedni de nem fogom oda se elmenni mert ha nem vesznek föl akkor még kevesebb önbizalmam lesz! Most ott tartok hogy meglett az érettségi és mégse vagyok boldog mivel minden nap a csajra gondolok mivel tudom, hogy fel tudtam volna szedni és ő lett volna az a lelki segítség az életemben ami vissza adhatta volna az önbizalmamat és végre önmagam tudtam volna lenni az életben. NEM AKAROK ÍGY ÉLNI nem tehetek róla hogy lehúzták az önbizalmamat. tudok még jó irányba változni? Ha igen segíts de ne ilyeneket irjatok hogy ássam el magam meg ilyenek mert én próbalok váltotni.

2020. jún. 13. 03:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy megviseltek a bántások.. de annak rohadtul semmi köze ahhoz, hogy most egy lányhoz nem bírsz odamenni / ráírni


Viszont ha már utolsó lehetőségnek keresed, akkor ha tudod a nevét, írj rá, legyen merszed, az már előrelépés úgyis az önbizalom felé, hogy már rámersz írni

2020. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy már nem az osztálytársad tétje sincs nagyon a dolognak. Ha tényleg bejössz neki bármi lehet még a a dologból.
2020. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát szoktam vele irkálni és tudni kell róla, hogy ő is ilyen visszahúzódó lány.Egyszer haragudott is rám kb 2 évig akkor még az insta követés kérésemet sem fogadta el és volt olyan, hogy ránéztem és elkezdett jajgatni meg ilyen dühös fejjel nézni egnem, de azóta beszéltem vele instán és nem haragszik már rám és tudni kell, hogy amikor beszélgettem vele még a messengeren régen akkor állandóan ilyen fura volt hozzám mostmeg instán beszivezte a kommentemet.Amúgy még fogom látni a lányt mert mind a ketten tovább fogunk tanulni és ugyan abba az iskolába fogunk járni.
2020. jún. 13. 11:51
 4/4 anonim válasza:

Gondolj bele: Ha sok tréfát űzől, akkor azoknak egy idő után tudni fogod a kimenetelét, ez magabosztosságot ad. Viszont két lány nem lány. Minél több lánnyal kezdessz el ismerkedni annál jobban tudod majd, hogy hogyan kéne csinálni, amit csinálni szeretnél. (Ez csak egy példa. Itt az idegenekkel való interakcióra gondolok)


Egy nagyon jó példa erre az, hogy nem mentél be a suliba, mert tudtad hogy megvernek.


Szóval menjél ismerkedni!


Utóirat: Házi nyúlra nem lövünk!

2020. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!