Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Újra beleszerettem, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra beleszerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban újra közeledtünk egymáshoz, rájöttem, hogy még minidig szeretem. Nagyon sok időt töltöttem vele egész este, jobban megismertem. Miattam szakítottunk, és szerintem emiatt újra nem szeretné kezdeni. Igy másnap, lehet hogy a másnaposság hatására rájöttem, hogy nagyon hiányzik.

16F



2020. jún. 15. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Olvass szépirodalmat.
2020. jún. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha másnapos vagy az azt jelenti, hogy a buliban részeg voltál (16 évesen, de ezt most hagyjuk). Erős a gyanúm, hogy az a közeledés egyoldalú volt, ráerőszakoltad magad ő meg a pokolba kívánt. Te biztos nem hiányzol neki.
2020. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Szakítottál vele, nagyon kicsi az esélye hogy megint össze jönne veled, és egyáltalán akkor miért dobtad?
2020. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmilyen nyomulás nem történt részemről, nem önkívületi állapotra piáltam magam. De azért mindenkit felpontoztam, kösz a válaszokat.
2020. jún. 15. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!