Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy gamer fiú figyelmét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gamer fiú figyelmét hogyan lehet felkelteni? Nekem is játszanom kell?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

az nem elég, unicumnak kell lenned


vagy csöcsöt villantasz neki, az is beválik


JÉZUS

2020. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Egy unicum nekem is jól esne, de elég a 0,33-mas kiszerelés is.
2020. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

szerintem inkabb ne jatssz csak miatta, mert eroltetettnek fog tunni.

mikkel jatszik?

2020. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha rólam van szó, elég ha el kezded puszilgatni a vállam.

Ha egy über kockáról, annak a farkát kell megfogni.

HA egy hierkockáról, akkor nem tudod felkelteni semmivel a gép elől.

2020. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy hobbi (jobbik esetben). Persze abban nincs semmi rossz, ha kipróbálsz egy-két játékot, esetleg ez egy jó téma is lehet, ha megkérdezed, hogy milyen játékot ajánlana neked. :)
2020. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2020. jún. 16. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is játszik, persze csak a normális kereteken belül, nem ül 0-24ben a gép előtt, csak hobbi a játék, én meg egy olyan lány vagyok, akinek az egyetlen játék amihez köze van az az angry birds.

De nem befolyásol hogy játszik-e, amíg nem voltunk együtt ugyan úgy randiztunk mint azok az emberek akik nem játszanak.

Ha valamit mesél egy játékról meghallgatom, de ő is figyel rám amikor esetleg én beszélek egy olyan hobbimról ami őt nem annyira foglalkoztatja

2020. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,sokat segítettél:)
2020. jún. 16. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátom gamer.


Ő talált meg engem, és az tetszett bennem, hogy vicces vagyok.

Több gamer haverom van, akik szintén viccesek, a barátnőjük vicces, így gondolom ez ilyen gamer-dolog.


Sokat játszik, de attól, ha szeretném, elmegyünk sétálni, boltba, kajálni, kiruccanunk, stb. Sőt, ha lolozik és tölt a meccs, addig mindig odajön puszilgatni stb.

De tényleg, ha nem akarom, hogy játszon, csak szólok és abbahagyja és jön.


Egyébként én is le szoktam ülni mellé, nézem, hogy mit csinál, közben beszélgetünk, kivéve, mikor nagyon beleéli magát és ugye a fiúk sokszor nem tudnak másra figyelni.


Volt, mikor kérdezte, hogy gta-zok-e vele és a haverjával, és megdicsért, pedig halálosan béna voltam😂.


Volt gamer barátnője is, de azt mondta, örül, hogy én nem vagyok az.


De ahogy biztos neked is kell egy kis idő magadra, ha együtt lesztek, neki is fog, és ezt a játékban fogja valószínűleg kiélni.


Attól függetlenül szerintem az, hogy gamer egy srác, egyáltalán nem rossz, feltéve, ha hagy időt a barátnőjére és nem egész nap a gép előtt ül.

2020. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó,egyet értek veled,köszi:))
2020. jún. 18. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!