Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy valakiv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy valakivel nagyon szerettetek volna együtt lenni, de mikor szemtől szembe voltatok hirtelen mintha a gyomrotok a nyakatokba lett volna?

Figyelt kérdés
A kérdés átlagos, de a történet mégse teljesen. 18 éves srác vagyok, elég nyílt/közvetlen, kedves és figyelmes, de az utóbbi időben történt velem egy olyan eset ami még sosem. Egy lány és köztem egy kisebb félre siklás történt (megjegyzem barátok vagyunk), de ez annál több, csak ő igen felénk és tart, hogy bármi komoly legyen. A lényeg az, hogy 2-3 hónapig nem beszéltünk, időközben 1 sráccal nagyon rövid időre összejöttek és mikor találkoztam vele rá vett, hogy beszéljünk úgy hogy én már próbáltam elfelejteni őt. Igazándiból sok volt ez nekem (mivel egyébként én fülig beleszerettem), hogy ott derült ki ő nem csak egy barát, de annál mégse mert még többet (ez ekkor derült ki) és a szülei is tudnak már róla, plusz az nem esett jól, hogy mással mégha rövid időre és hülyeség volt, de összejöttek. Ezek után amióta csak találkoztam vele vagy a közelében voltam mindig feszülten és rosszul éreztem magam, konkrétan hányás közeli állapot, mert annyira felkavart érzelmileg ez az egész és ennyire még sosem éreztem ezt a fajta ráparázást vagy nem is tudom miez max kicsi izgulás volt eddig. Biztos vagyok benne, hogy pszichés alapú a dolog, de nagyon rossz, hogy bármit tettem nem igazán segített rajtam és sajnos vele sem könnyű, mert tudom itt van a kutya elásva, de még nem igazán tudja mitévő legyen és ez sosem jó. Tegnap beszéltünk először nagyon émelygés fogott el, de miután kicsit kimentem telefonálni és visszamentem több órát is beszéltünk, de nem tudom hogy ez így marad-e. Egy gyenge sz.rnak érzem magam, pedig én tényleg próbálkozok.. hát ennyi a sztori, köszi ha valaki végigolvasta.:)

2020. jún. 24. 10:16
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
100%

Volt hasonló velem, bár nem ennyire intenzíven. Tök jó lenne ha tudatosítanád magadban, hogy te nem függsz tőle. Úgy értem, hogy kb semmi olyan életbe vágó dologtól nem vágod el magad ha visszautasít, és esetleg a "barátságotok" is "ilyen" marad. Nyilvánvalóan ez egy rossz időszak most neked, de tényleg kár ennyire rá parázni erre. Ha le akarod zárni ezt a dolgot, akkor legyél határozott a csajszival szembe. Ha kér időt adj, de ha ez ennyi gondolkodâst igényel, szerintem az eleve rossz.

Ez a gyomorgörcs és társai szerintem simán elnőhető, pláne ha még párszor kerülsz hasonló helyzetbe.

2020. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos tanácsok voltak! Hááát jaaa... sajnos én ilyen elcseszettül kilógok a sorból, sok érzelem, hűségesség stb. nem azt keresed a lányba, mint átlagosan a srácok csak egy jó társat keresel és hát ja én erre néha ráparázok. :) Deee igyekezni fogok.
2020. jún. 24. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is jólesik, hogyha ilyenkor más lányokkal is beszélek(nem a dologról, csak úgy). Talán ettől érzem, hogy nem függök tőle(amit első is írt).
2020. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!