Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon félek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki nagyon tetszik, és igazából én is tetszem neki, és még nyáron fogok vele talizni de nagyon félek, attól is félek hogy mit gondol rólam, meg hogy meddig érhetek neki, mivel az eddigi barátaim nem voltak magasak és ezzel nem volt probléma, de aki tetszik 170 cm és én 159cm vagyok, mit csináljak hogy be izguljak?

2020. jún. 26. 19:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogy ne izguljak* bocsi el írtam
2020. jún. 26. 19:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nem vagyok túl jártas a témát illetően szerintem próbáld elvonni a figyelmedet! Alkoss valamit vagy ötletelj azon, hogy mit alkothatnál. Olvass könyvet vagy akár vicces dolgokat a neten. Nekem ez a féle figyelemelterelés remekül be szokott válni. Azon pedig ne agyalj, hogy mit gondolhat rólad! Nensokára úgyis kideríted, addig kár ezen aggódni. Ráadásul ha kiderül, higy mi a véleménye vagy jó lesz vagy rossz.. Ha jó hát akkor.. akkor minden rendben. Nem igaz? Ha viszont rossz akkor semmi értelme az üggyel foglalkoznod. Ne parázz, jól fogsz teljesíteni ha te is elhiszed magadról, hogy képes vagy jól teljesíteni! Remélem legalább egy picit segíthettem ezzel, sok szerencsét!
2020. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyikőtük sem valami magas, mondhato :D, Amúgy ez minimális különbség. Én 190 vagyok, a barátnőm 165, ott már néha egy kicsit érzékelhető, de e miatt semmiképp ne aggódj
2020. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj! Nem láttál még alacsony-magas párt vagy mi van ? :D
2020. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

4.es:de láttam már, de szerintem más látni mint átélni

2020. jún. 26. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, mintha fordítva lenne! :)


Amúgy a pasik szeretik a kis nőket és nem is vagy alacsony, szerintem pont ideális ez a párosítás, úgyhogy felesleges ezen izgulnod....

2020. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak 11 cm az semmi, de tényleg, észre se fogod venni. Én 160 vagyok a barátom 190 az már érezhető különbség de nem zavaró. Emiatt ne aggódj de tényleg mert nem fog zavarni, ne ilyen kis apróságon aggódj ;)

17/L

2020. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!