Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért utasítok vissza mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítok vissza mindenkit aki nem ő?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kavartam régebben de teljesen odáig voltam erte. Nem jöttünk össze, ennek már 1 éve. Azóta mindenkit visszaitaaitottam pedig szép vagyok jó alakkal. Szóval a srácnak azóta már barátnője van. De én csak utána epekedek

És akkor kérdezik van pasid mindig a válasz nincs és miért??!



2020. jún. 29. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hódíts vissza!!!
2020. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valakije akkor hagyd.
2020. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindig az kell, akit nem kaphatsz meg.


De kár futni olyan szekér után, amelyik nem vesz föl - nyilván neki nem te vagy az igazi és akkor meg miért vágysz egy ilyenre?!


Időpocsékolás! Közben meg lehet, hogy akiket visszautasítottál, köztük lett volna az, aki ezerszer jobb lett volna.

2020. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg van valakije, akkor hagyd békén.
2020. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó de ha mindig az kell akit nem kaphatok meg akkor miért van az hoyg vannak emberek akik boldog párkapcsolatban élnek?? Beerik kevesebbel vagy mi?
2020. júl. 15. 22:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!