Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a megoldás ebben a helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ebben a helyzetben? Személyes tapasztalatok és megoldások is érdekelnek

Figyelt kérdés

Van egy lány aki a kiszemeltem, de neki nem jövök be/barátnőjének tetszek de nekem viszont o nem(lehet ezért elutasito), illetve van egy másik lány akinek bejövok, nekem is tetszik de jobban vonzodok az első lányhoz(főképp ha hosszú távon gondolkozok)...

Eléggé furán fogalmaztam meg, de remélem érthető


2020. jún. 30. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát,itt csak te tudhatod,hogy mi a helyes 🤷🏼‍♀️

Kit szeretsz jobban... Meg ki az,aki viszont szeret,mert aki nem,azt el is felejtheted...

2020. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ember mindig azutan teper amit nehezebb megszerezni. Van egy mondas: Uralod, ha elengeded. Eléred ha nem kergeted. Tiéd, ha már nem akarod. Megtalál, ha nem kutatod.

Foglald le magad, szorakozz, beszelgess, ismerkedj! :)

2020. júl. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp egy rendes lány sosem fog összejönni azzal aki bejön a baratnőjének...
2020. júl. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg azzal, akinél bejössz és aki neked is tetszik, aztán ha nem úgy sikerül, még mindig futhatsz egy kört azután, aki nem vesz fel téged - de csak egyet! :)


Viszont a 3-asnak igaza van abban, hogy talán nem érdemes....

2020. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De viszont ha neki is szimpatikus vagyok akkor miért nem tudja megbeszélni a barátnőjével? Nekem és a legjobb barátomnak is ugyanaz a lany tetszett, miután egyikünknek nem jött össze próbálta a másik és nem volt köztünk sértődés...
2020. júl. 1. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők máshogy működnek és irigyek is....
2020. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, nem igazán mondanám hogy irigyek vagyunk, főleg legjobb barátnők, inkább egyszerűen nem szeretnénk megbántani, tekintettel vagyunk rá
2020. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem a tanácsokat, csak attól félek ha osszejovok azzal a lánnyal aki csak tetszik arra a lányra fogok gondolni akihez vonzodok:/
2020. júl. 1. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal gyere össze akihez vonzódsz, de a mostaninál ha normális nincs esélyed max később. Most nem értem neked miért muszáj hogy legyél valakivel. Amúgy én megpróbálnám a mádik lánnyal ha valamennyire bejönne.
2020. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!