Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy minden a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomból, akibe beleszerettem. Nem, nem csak tetszik. Szeretem. Kezdem a legelejétől a sztorit: Szóval úgy kezdődött ez az egész, hogy tavaly lettem 9. -es és ugye új suli meg minden..

Én nagyon csendes lány vagyok, és észrevettem, hogy az egyik fiú osztálytársam olyan magába forduló, félénk gyerek. Annyira megtetszett akkor, nem tudom miért, de úgy első láásra már nagyon szimpatikus volt. Aztán kiderült, hogy mindketten ugyanott várjuk a buszt minden reggel. Minden reggel találkoztunk, nagyon sokat beszélgettünk és úgy vettem észre, hogy csak nekem mert úgy megnyílni igazán, biztos azért, mert látta hogy én is olyan félénk vagyok.

Aztán én mindent elrontottam. Kirakta insta sztoriba, hogy esély vagy 10/? én véletlenül az esély-re nyomtam rá és akkor minden tönkrement. Hirtelen ilyedtemben kikövettem instán és ő is kikövetett engem. Az iskolában sem beszéltünk már egyáltalán és nem vártuk együtt a buszt sem többé.. inkább késett a suliból, minthogy velem várja a buszt. Az az igazság, hogy annyira hiányzik nekem, hogy úgy érzem belehalok. Legalább 5 hónapja nem láttam és a legjobban az fáj, hogy hiányoznak a reggelek, amikor együtt vártuk a buszt és beszélgettünk. Annyira hiányzik 😭

Elmondom, hogy mi történt még azután. Jóba lett az osztályban sokmindenkivel és engem észre sem vesz már. Van egy lány, akivel nagyon jóba lett az osztályból és ez engem valahogy annyira zavar.. mert csak vele foglalkozik. Egy osztályban vagyunk és azóta még 1 szót sem váltottunk. Nem tudom elmondani, hogy mennyire hiányzik. Mit tegyek, hogy szeptembertől minden a régi legyen? Beszélni nem szeretnék vele erről, mert félek, hogy megtudják az osztálytársaim..

Annyira hiányziik😭


bocsánatot kérek a helyesírási hibákért.



2020. júl. 1. 21:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, ha nem szeret engem úgy, ahogyan én őt, csak beszélgessünk újra, esetleg legyünk barátok 😭
2020. júl. 1. 22:00
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Most mit rinyálsz? Ha beszélni nem akarsz vele, akkor lépjél szépen tovább. Nem kell gyáva nyúlnak lenni. Legyen már benned annyi önbizalom és akarat erő, hogy ha akarsz valamit, azért tenni is tudjál. Azzal semmit nem érsz el, hogy hisztizel. Hívd el valahova, vagy írj rá. Ha ez sem megy, akkor van még hova fejlődnöd. Ilyen önbizalom hiányosként és beszariként nem vágunk bele egy kapcsolatba amúgy sem.
2020. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

"Aztán én mindent elrontottam. Kirakta insta sztoriba, hogy esély vagy 10/? "


Ne haragudj, talán csak öreg vagyok, de innentől nem értem. Milyen esély és milyen "10/"?


Egyébként olyan bolondok vagytok, olvasni rossz volt ezt... Egyszerűen csak írj rá, teljesen őszintén. Indíthatsz úgy, hogy "szia, rég beszéltünk! Hogy vagy?" Esetleg hozzá teheted, hogy "figyelj, szeretnék beszélni valamiről". És utána leírod, amit itt is.


Nem olyan nehéz, mint most tűnik. De kva nagy hülyeség lenne hagyni veszendőbe menni egy jó kapcsolatot azért, mert nem mersz írni neki. Sőt, akár élőben is félrehívhatod... Én hálát adnék az égnek, ha minden nap lenne esélyem találkozni azzal, akit szeretek.

2020. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

"Ilyen önbizalom hiányosként és beszariként nem vágunk bele egy kapcsolatba amúgy sem."


Szerintem a visszahúzódó jellem lányoknál nem hátrány, engem a nagyszájú "pláza úrnője" típusú lányok mindig taszítottak. Nem kell rögtön besz.rinak nevezni ezt a személyiségtípust. Fiúnál már gázabb kicsit.

2020. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 Történt egy semmi és hatalmas feneket kerít neki. De arra nem képes, hogy beszéljen a sráccal. Ezért beszari.

"Beszélni nem szeretnék vele erről, mert félek, hogy megtudják az osztálytársaim.."

2020. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

5.


Egyetértek veled, csak a szóhasználatot érzem erősnek.

2020. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
#6 Én meg nem. Néha kell egy löket, hátha észreveszi, hogy egérből csinált elefántot és még ahhoz is gyáva, hogy beszéljen vele erről.
2020. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy egy esély vagy 10/? miatt hogy mehetett tönkre? Ez csak egy jelentéktelen apróság... De egyébként ha lett egy csomó barátja, valószínű megváltozott. Beszélned kéne vele, csak nem értem, eddig miért nem tetted meg.
2020. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, valaki magyarázza már el, mit jelent az "esély vagy 10/" :D
2020. júl. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 ezt így konkrétan én se láttam még, de gondolom esélynél az illető elmondja, hogy lenne-e esélye nála, 10/?-nél meg ugye pontozza. Ha tévedek, javítsatok. :D
2020. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!