Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek, amikor ott az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek, amikor ott az alkalom ?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, és mindig eltervezem, hogy elhívom valahova, de ez nem működik olyan könnyen. Mindig olyan bátran és őszintén érzem magam, amikor egyedül vagyok, de amikor meglátom valahol, akkor a gyomromban pillangók repkednek és a szívem, mintha lefuttam volna a maratont. Egyszerűen el kell rejtőznöm valahova, mert elvesztem az önbizalmam és félek, hogy egy mukkot nem fogok tudni megszólalni. Ilyenkor mit tudok csinálni az ellen, hogy magabiztosan és végre őszintén tudjak megnyílni előtte ?
2020. júl. 1. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen vegyél egy nagy levegőt, döntsd el, hogy akármi lesz, te emelt fővel vállalod! Majd oda és szólitsd meg. Végülis, mit veszíthetsz? Egyébként, nem minden lánynál van ez így, de sokan szeretik és aranyosnak tartják, mikor látni egy fiún, hogy kissé izgul. Sok sikert!
2020. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dwikee01 ***** válasza:
ne stresszelj rá mielött oda mész hozzá nagy levegö és elmondod neki amit szeretnél ne félj a visszautasitástol vagy a csalodástol ha nem jön össze még annyi lány van :D
2020. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"nem minden lánynál van ez így, de sokan szeretik és aranyosnak tartják, mikor látni egy fiún, hogy kissé izgul."


Ha jól néz ki a srác, ezt tegyük hozzá :)

2020. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azt tudom, hogy tetszem neki, mert mondta egy barátom, de, ha odamegyek hozzá és megkérdi, hogy vagyok én meg rávágom, hogy nekem is van kutyám, na az aztán a szégyen :))
2020. júl. 2. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha átbillensz a kezdeményezésen menni fog.
2020. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy tetszel is neki :) Akkor meg menj oda végre :) Engedj meg magadnak annyi hibalehetőséget, hogy először butaságot mondasz, mellesleg az említett példád még pont olyan, amit sztem aranyosnak is találna egy lány :D
2020. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!