Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lánynak még nem volt kapcsolata, vagy még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Zavar titeket? Összejonnétek olyan lánnyal aki még nem csókolózott vagy nem volt kapcsolata?

2020. júl. 5. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Na ez engem is érdekel
2020. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én igen. Én se csókolóztam, és nem volt kapcsolatom. Előnyös lehet, hogyha az egyik fél tapasztalt, de szerintem mindegy.
2020. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16 lettem nemrég
2020. júl. 6. 00:26
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha valaki komoly gondolja veled, akkor nem az számít neki, hogy hány emberrel voltál vagy nem voltál eddig, ennél alább te se add.

Nyilván nem hátrány, ha “ügyes” vagy, de még mindig több varázsa van annak, ha együtt élitek át az első csókodat, mint annak, ha tudja, hogy a fél város átment rajtad. (tudom, ez nagyon drasztikus példa, de valahol a mi egónkat is simogatja a tudat, hogy valakinek mi vagyunk az elsők :))

Ebből kifolyólag engem nem zavarna, talán még örülnék is neki :)

19/l

2020. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha ezt megtudnám egy lányról, egyből utána mennék udvarolni:)

Manapság egyre kevesebb az ilyen lány, de ezek számomra aranyat érnek, sőt...sokkalta többet.


Egyáltalán nem zavarna, még örülnék is neki.


Nekem se volt eddig senkim és nemis ért össze senkivel a szám. Nem szégyenlem.


19/F

2020. júl. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem zavarna. De persze ez elsősorban nem ezeken múlik, hanem, hogy tetszik-e, bejön-e a stílusa stb. Itt vagyok 16 évesen, volt már barátnőm, de csókom még nem. Nem kell emiatt aggódni,még fiatal vagy, majd eljön az ideje.
2020. júl. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a személyiségébe szeretek bele és a külseje tetszik meg, ezért sehol nem számottevő dolog az, hogy volt-e már kapcsolata vagy csinálta-e már a felsorolt dolgokat. Volt már szűz barátnőm is és nem szűz is. Semmit nem jelent, max. annyit, hogy a nem szűz lányokkal könnyebb minden, de aki csak arra hajt azért nem is kár.


19/F

2020. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra inkább vonzó, ha az illető lány az én párom.
2020. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen. 17 leszek hamarosan, nekem volt már párkapcsolatom, de semmi komoly nem történt, 3 napig voltunk együtt, mert a lány félénk volt túlságosan is. Én se csókolóztam még.
2020. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem se volt, de ha lett volna az se zavarna, persze egy bizonyos kor (ami több, mint 30) után elgondolkodnék rajta, hogy miért nem volt...


F18

2020. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!