Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről, tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, tetszek neki? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy olyan gondom hogy van egy srác de nem tudom hogy bejövök-e neki, és elmondani se merem.

Táborban találkoztam vele, aranyos és közvetlen volt, sokat beszélgettünk, segített szocializálódni, ilyenek. Csapat feladatoknál velem volt, egyszer fel is kért táncolni. Majd tábor vége fele nem beszéltünk annyit. Az egyik haverom megkérdezte hogy bejövök - e neki, azt mondta hogy flörtöl velem, és vissza kérdezett a barátom hogy "akkor bejön?" amire a válasz hogy "Nem mondtam hogy nem jön be"

Tábor után felvettem snapen, igazából semmi extra nem történt de egyik este valami kapcsán elkezdtünk beszélgetni, voltak célzásai de nem tudom hogy ezt csak én képzelem be vagy mi..


Igazából nagyon tetszik és nem merem neki elmondani, célozgatni se nagyon tudom hogy hogy kéne, és ezek alapján se tudom eldönteni hogy tetszem-e neki.


Mi lenne a megoldás, hogy mondjam el neki, vagy hogy "célozgassak" neki? És ezek alapján bejövök neki?



2020. júl. 6. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Ennyit agyalni egy olyan fiúért, akiben annyi tökösség sincs, hogy eldöntse, mit akar - hát, lehet, hogy bejössz neki, kedves kérdező, de ha igazán akarna tőled valamit, szerintem már ő lépett volna és lehet, az taszítja, hogy te rányomultál.


Szerintem ne keresd egy darabig és ha akar valamit, majd ő jelentkezik, de én sok reményt nem fűznék hozzá, vagy az is lehet, hogy van barátnője, de még az is lehet, hogy a fiúkat szereti....

2020. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, miért kell ilyen kis nyuszinak lenni?:) Gondolom eléggé fiatal csaj vagy, most van itt az idő, most kell cselekedni, nem teszetoszáskodni, kérdezz rá nyugodtan, konkrétan, ennyi. :D És ha lesz belőle kapcsolat akkor jó, ha csak alkalmi az is jó, ha semmi akkor meg majd lesz más...:)
2020. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyenjogúság van, kedvesem!

Ti harcoltatok érte: akkor most élvezd is ki az előnyeit! Hívd el valahova, akkor majd kiderül.

2020. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy sajnos találkozni nem tudok vele! :(
2020. júl. 7. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Csak játszadozik veled. Az viselkedik így, akinek nem komolyak a szándékai, vagy még túl komolytalan, gyerekes egy komolyabb kapcsolathoz. Egyik felállás sem kedvező, hanyagold azt a kisfiút.
2020. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szofie16 válasza:
100%

Figyelj, sajnos manapság nagyon ritka a jó kapcsolat.


Ha nem tudsz vele találkozni akkor nem lehet hosszútávon boldog jövője ennek.


Próbáld úgy felfogni mint egy laza ismerkedésnek, flörtnek.


Így ha bármi van kevésbé sérülsz.


Ha nagyon akarsz belőle vmit kérdezz rá.


Légy bátor ügyes legyél 😁😁

2020. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Másfél hónap után most találkoztunk egy fellépésen. Egyből észrevett, mosolygott meg minden. A színpad mellett végig mosolygott rám meg integetett, nagyon rendes volt. Egy ideig szinte minden snapemre reagált, aztán nem nagyon. Gondoltam most megint fog de most se, én meg nem merek neki írni. Mit tegyek?
2020. aug. 21. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért a sráctól várod el, hogy kezdeményezzen... Lehet ő is nyuszi írni. Legalább mindketten indulhattok a gyáva nyuszik versenyén... Ha annyira meg akarod tudni, hogy van e esélyed nála, mi a bánatnak nem írsz rá??? Semmi szégyellnivaló nincs abban, hogy valakinek bejön a másik... /L
2020. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!