Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mikor lesz minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor lesz minden a régi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel barátokként kezdtük, de bevallotta, hogy ő többet érez, és elhívott egy randira, én pedig belementem, mivel el tudom képzelni, hogy ebből lesz valami és azóta állandóan csak arról beszélünk, hogy mennyire szeret és mennyire hiányzok neki. Meg még az is, hogy "szerelmem" - nek szólít, pedig még nem történt semmi. Nekem így hogy nem tudunk mindennap találkozni kb. 2 nap után véget ért a rózsaszín köd és már hiányoznak a régi beszélgetéseink. Ha megvolt az első randi ő is visszavesz majd? Vagy ha elmúlt a rózsaszín köd akkor ő is újra a régi lesz? Nekem fontos, hogy másról is beszélgethessek vele, meg hülyéskedjünk, ne csak ez legyen a téma. Tudom hogy jobban megbecsülhetném, hogy kedvel meg minden,de kicsit zavar ez így.


16 l és 18 f


Köszi ha végigolvastad😅



2020. júl. 6. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem lesz a régi. Nem szabad kockáztatni a barátságot mert ha nem lesz tartós párkapcsolat, a barátságnak is annyi.
2020. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írta felettem egyes, ez már sosem lesz olyan mint régen. Most vagy összejöttök, vagy vége. 2 tanács: Nyugodtan megmondhatod a srácnak, hogy vegyen vissza a szerelmezgetéssel, ez még korai kimondani.

2: Nem kell aggódni, a kapcsolat nem csak egymással való smaci, meg szex, hanem igenis beszélgettek, és olyankor ugyanúgy beszéltek mint anno

2020. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!