Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó lenne így indítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne így indítani egy lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy lány, aki tetszik nekem. Arra gondoltam, hogy felbérelem valamilyen balhésabb csoport tagjait, hogy színleljék azt, hogy megtámadják a lányt, én pedig védelmére keljek és elkergessem őket.

Szerintetek ez jó ötlet?



2020. júl. 7. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokra mész vele, ha egyszer meg tényleg betámad valaki, aki nincs felbérelve és futsz a csaj szoknyája mögé. Inkább ne színleld, hogy kemény vagy, ha nem vagy az.
2020. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor azt nem beszéljük meg, hogy legyőzöm őket, csak azt hogy védelmére kelek, majd pedig engem is összevernek.

Ezt is nagyra fogja becsülni a lány. Nem?

2020. júl. 7. 10:07
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

A múltkori balesetes, beteg ötleted után jött az újabb, szenzációs agymenésed.

Nem tudsz normális férfi lenni és elé állni, hogy mit is szeretnél?!

2020. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

Miről beszélsz? Én nem írtam ki semmi olyasmit.

2020. júl. 7. 10:28
 5/11 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem inkább csak hívd el fagyizni, KETTESBEN.
2020. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, ha egyszer ez kiderül nagyon fog utálni azt remélem tudod. És ettől nem leszel férfi. Inkább legyél annyira magabiztos hogy elhívod valahova, ne csinálj kamubalhét
2020. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Több kötekedő emberbe beleállni meg nem bátorság, férfiasság, hanem nettó hülyeség. Többszörös túlerőnél úgyis elgyepálnak, pláne, ha a felbérelt emberkéket véletlen meg is ütöd.
2020. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad a filmek alapján gondolkodni mivel ami ott van az a legtöbb esetben teljesen irreális. Tudom, hogy nagyon jó ötletnek tűnik ez számodra, de hidd el, hogy kifejezetten nem az. Ha még sikerül is a kis pradukció akkor sem várhatod el a lánytól, hogy beléd szeressen.. Ráadásul ahogyan előttem is írták, ne játszd meg, hogy bátor vagy, mert lehet, hogy egy igazi veszéjhelyzetben már nem úgy viselkednél. (Nem sértés képpen, vannak emberek akik egy ilyen helyzetben egyszerűen leblokkolnak) Ha később kiderül, hogy megjátszott volt a lány nem igazán fog kedvelni.. Mi lesz ha a színjáték közben akár más emberek is megpróblnak segíteni? Elvégre már az is irreális ha egy emberke próbál megküzdeni öttel. Azok a segítők sem fogják tudni, hogy a helyzet megjátszott és komolyabb baj is keletkezhet. Ha én egy ilyen szituációba kerülnék és még ha meg is védene valaki akkor is egy trauma lenne számomra. Most komolyan, megéri a lányra a frászt hozni egy ilyen cél érdekében? Nem gondolod, hogy kissé önző dolog? Semmi esetre se csináld meg, mert ez egy rettenetes ötlet! A te érdekedben is!
2020. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez rohadt gáz ötlet
2020. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez túlságosan nem imponálna. Persze, örülök, ha megvéd, de nem fogok a karjaiba ájulni, hogy az övé vagyok, mekkora férfi.
2020. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!