Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért csinálta ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy sráccal interneten kb. 2 napig. Küldtünk egymásnak képeket is. Azt mondta nagyon tetszem neki, és mi tagadás nekem is bejött a srác, elég jóképű volt. Aztán ma meg letilt nem is értem miért, nem mondtam semmi olyat. Lányok, veletek is történt már ilyen? Fiúk, ha csináltatok már ilyet mi az oka? Előre is köszönöm a válaszokat.

17/L



2020. júl. 8. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert megrettent, mert van valakije, vagy csak egyszerűen akadt jobb... sajnálom
2020. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Izgatta hogy rajongsz érte, de lehet csaja van.

Vagy kamu képeket küldött, és nem volt hova tovább.

Vagy csak kiverte párszor erre és továbblépett más lányra.

Stb..

2020. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem volt hasonló, tetszett nekem a srác, elvileg én is neki. Eljátszotta, mennyire meg van halva értem, aztán hirtelen a semmiből írt egy hosszú üzenetet tele olyan közhelyekkel, hogy "találsz jobbat nálam" és letiltott. Utólag nézve biztos egy remek szórakozás lehettem neki. Felkelteni valaki érdeklődését, aztán otthagyni... Gyerekes.

Szóval szerintem csak szórakozott veled, akár van valakije, akár nem.

2020. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat.
2020. júl. 8. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Az se biztos, hogy pasi volt.

Lehet, hogy csak egy csaj trollkodott.

Bármi lehet.

2020. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A ital fiúk csajozási készsége nagyon változó. Reggel még a legcsúnyább banyát is megdugnák, de délelőtt tízre kétszer kicsapják a brét, és olyankor rájönnek, hogy nekik is van szintjük, ami alá nem kívánkoznak.
2020. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*A fiatal fiúk csajozási
2020. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!