Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lassan egy éve leszünk együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve leszünk együtt a barátommal,lehet e negatív hatással a kapcsolatunra az ha lefekszünk egymással?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolathoz ez is hozzátartozik. Hány évesek vagytok?
2020. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Úgy érted, hogy babazsúrból igazi nemi alapú kapcsolat lesz?

Kétlem, hogy ez elrontaná.

2020. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Egy éve együtt vagytok és még nem szexeltetek?

Hány évesek vagytok?

2020. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is az a fura, hogy egy év alatt nem feküdtetek még le, hanem hogy azt gondolnátok, ez elrontaná.
2020. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem rontja el. Kivéve ha egyikőtök ragaszkodik hozzá, a másik pedig nem akarja...
2020. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind a ketten készen álltok rá, akkor nem lesz negatív hatással. Épp ellenkezőleg. Én közelebb éreztem magam a páromhoz az első szex után.
2020. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mindketten készen álltok-e rá, érettek vagytok-e hozzá.

Egyfelől szembetűnő számomra, hogy a korotokat nem írtad le ehhez a kérdéshez, mert az is nagyon fontos. Az is kérdés, hogy ki mennyire akarja.

Ha te még nem akarod, de a párod nagyon erőlteti, akkor lehet rossz hatással még akkor is, ha te "megerőszakolnád magad" a kedvéért, csak mert szereted, és félsz, hogy elveszíted.


Ha jól sejtem, első kapcsolat, szex a számodra, talán mindkettőtök számára, de erről sem írtál semmit, mint ahogy arról sem, hogy az intimitásban, erotikában eddig meddig jutottatok.


Úgy gondolom, hogy az érettség egyik nagyon fontos jele, hogy nyíltan és felszabadultan, őszintén tudtok beszélgetni a saját szexuális vágyaitokról, gondolataitokról, érzéseitekről, nem csak azt, hogy dugni akarok, mert mindenki elveszítette már a suliban, hanem hogy mi az, ami jól esik, mi nem, ki mit vállalna be, és mit nem, ki mitől tart.


Szerintem fokozatosan kéne belemenni, sok alkalom által, így jobban megismeritek saját magatokat és a másikat is,pl. eleinte csak ártatlan masszírozás, összebújás, tegyétek próbára magatokat, hogy el tudtok-e annyira lazulni felszabadulni egymás mellett, hogy képesek vagytok egymás jelenlétében maszturbálni...


Ha egyikőtök görcsöl, akkor csalódás lesz a számára, ha nem tudja jól kibeszélni, stb. akkor meg pláne. szóval szerintem fontos a biztonságérzet, amit fokozatos tapasztalattal lehet elnyerni, mert ez nem ugyanaz, mint a lila köd.

2020. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!