Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van-e esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az utcánkban aki tetszik de nagyon. 1 évvel idősebb nálam. Régen sok időt töltöttünk együtt de ez màra elmúlt. De minden nap látjuk egymást mert a papája a szomszédunk és sokszor ott van. Az egyik volt barátnőm tudtomon kívül elmondta neki hogy tetszik de lefujjolta. De sokszor látom hogy néz pl. tegnap este grilleztünk a teraszon és egész végig figyelt. Nem tudom mit csináljak mert csak köszönőviszonyban vagyunk de ráírni meg nincs merszem. Pls segitsetek
2020. júl. 11. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Van.
2020. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj rá, és kérdezd meg hogy nincs-e kedve együtt lógni mint régen. Ismerd meg, ki lett belőle,mennyit változott.

A leírtak alapján, érdeklődik irántad, mivel felfigyelt rád, így szerintem van esélyed

2020. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondanám hogy néha látom hogy néz mint mondtam pl tegnap este de semmilyen más érdeklődést nem mutat
2020. júl. 11. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg! Ha régen jóba voltatok, biztos belemegy, hogy találkozzatok.

Semmit nem veszíthetsz;)

2020. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!