Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akit régebb óta ismerek, de úgy igazából csak egy hónapja kezdtünk el beszélgetni, jobban megismerni egymást. És úgy láttuk hogy szimpatikusak vagyunk, ezért randiztunk, többször is.

Jól érzem magam vele, jól elbeszélgetünk, élvezzük egymás társaságát, tetszik hogy fogja a kezem, de olyan mintha mégse lennék belé szerelmes. Amikor vele vagyok kicsit olyan érzésem van hogy ő egy barátom akinek ráadásként fogom a kezét.

Lehetséges hogy én nem vagyok belé szerelmes? Ha igen akkor lehetek még az, mármint azt mondják hogy van szerelem első látásra, de nem csak olyan létezik.

Az a baj hogy szerintem ő viszont tényleg szerelmes belém, nem csak úgy jól el van velem.


Még annyit hogy nem csak úgy a barátom hogy egy osztálytárs, hanem rendesen, mármint a baráti körömbe tartozik, együtt (a többi barátokkal) szoktunk járni szórakozni, csak eddig még nem ismertem ennyire.

Nem szeretném elveszíteni mint barátot hogyha a szerelmünk mégsem jönne össze.


16/l



2020. júl. 11. 21:49
 1/2 anonim válasza:
Szerintem persze, hogy lehetséges, hogy nem vagy belé szerelmes. Amikor összejöttem a volt barátommal az elején nem voltak olyan erős érzelmeim, de utána megerősödtek. Szerintem egy kapcsolat elején elég az, hogy tetszen, aztán csak-csak lesz szerelem is.
2020. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat, beszélhéjétek meg ami mindkettőnknek jó.
2020. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!