Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek milyen elvárása...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen elvárásaitok vannak egy fiúval szemben, a külsőt illetően?

Figyelt kérdés
Vagy van-e egyáltalán. És milyen esetben tennétek kivételt, azaz nem vennétek ezt figyelembe?

2020. júl. 12. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek más, nincs két egyforma igény 😄
2020. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj persze, ez természetes. Csak úgy mégis, kinek mi? Mert azért 2 vélemény közt is van néha 1-1 pont ami talán ugyanaz
2020. júl. 12. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Hogy tetsszen.
2020. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyéb válaszok? Ha lehet kicsit értelmesebbek mint az utolsó
2020. júl. 12. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetlen, hogy legyen magasabb nálam (+egykorú, picit idősebb). Esetleg velem egymagas. Persze, ha nagyon szerelmes lennék akkor nem zavarna ha picit alacsonyabb (vagy hogy egy-két évvel fiatalabb) talán.
2020. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen felhőkarcoló, mert nagyon alacsony vagyok (155).

Igazából ennyi xd

Persze ha szerelmes leszek belé, akkor ez nem nagyon fog számítani

17/l

2020. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagyok mint #5 válaszoló. Tehát legyen magasabb mint én, ez egyfajta 'biztonságérzetet' ad. Persze ha egymagasak vagyunk, az sem nagy baj.
2020. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha én adok a kinézetemre azt vissza várom tőle is. Ne mindig ugyan az a felső vagy nadrág legyen rajta, legyen egy kis ízlése a divathoz.
2020. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Legyen ápolt!


Akármilyen jó teste lehet, ha koszos, büdös....


És igazából a humora az, ami megfog, nem a külseje.


Persze, nem árt, ha pár centivel magasabb, mert az mégis olyan hlye érzés, amikor le kell hajolni hozzá a csókhoz, de nem annyira gáz, mint a bűz! :)

2020. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy kicsit más dolog az “elvárás” meg a “preferencia”.

elvárásaim belsőt illetően vannak, például legyen udvarias, legyen jó humora.

külső tekintetében nekem teljesen mindegy, az összhatás és a kisugárzás meg tud valakit annyira szépíteni, hogy szimpatizáljak vele annak ellenére is, hogy nem az esetem.

szerintem baromira vonzó, ha egy férfi ápolt, szépek a körmei, igényes magára. az arcon imádom a szakállat/borostát, a legtöbb embernek jól áll, illetve a hosszabb haj is tud nagyon jól kinézni egy szép arcformához. öltözködésben nálam az a lényeg, hogy legyen egy stílusa, hogy alter vagy elegáns, az az ő dolga, csak ne legyen “tömeg”.

ezek szubjektív vélemények, akárhogy is nézel ki, van, akinek te vagy az ideálja.

az meg, hogy milyen esetben hunyok szemet a külső felett, részben ki lett fejtve a fentiekben, de lényegében mindig, amikor valakinek a személyisége jobban megfog. volt olyan, hogy valaki egyáltalán nem nézett ki jól szerintem, de beszélgettem vele, és együtt is voltam vele pár hónapig. minden korábban nem tetsző külső jegye megtetszett, mert olyan határozottsága, humora és kiállása volt, hogy egyáltalán nem számított más.

azért az emberek többségének szerintem ennél jobban számít a külső, de mindent csinálj úgy, ahogy neked tetszik, hiszen ha csak “szeméjre szabod” magad azok alapján, amilyen tippeket kapsz, akkor nem önmagadat adod (ez nem azt jelenti, hogy ne fejlődj).

2020. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!