Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik hogy ennyi emberbe szerelmes legyek?

Figyelt kérdés

A kérdés azért merült fel bennem mert 10/9 ember nem hisz a fiú lány barátságban.

De akkor én, azokkal a lánnyokkal akikre úgy gondolok mint testvér mind szerelmi kapcsolatra vágyok szerintetek?

Elnézést mindenkitől nem sérteni akarok senkit sem, csak légyszi indokoljátok meg ha nem hisztek benne.

Ha hisztek benne azt is szívesen meghallgatom csak most egy picit elbizonytalanodtam.



2020. júl. 17. 16:06
A kérdező szavazást indított:
Hiszek benne
Nem hiszek benne
Nem tudom
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Én hiszek a fiú-lány barátságban mert nekem is van. Szerintem te összekevered a szerelmet a tetszéssel. Ha valaki tetszik abba még nem biztos hogy szerelmes vagy. Nekem is tetszenek egy fajta módon a lány barátaim de többet nem érzek irántuk.

Vagyis olyan nincs hogy több emberbe szerelmes vagy. Inkább több ember tetszik neked.


16/F

2020. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha mindegyikre úgy gondolsz, mint a testvéreidre, akkor nem lehetsz szerelmes. Létezik fiú-lány barátság.
2020. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nyilván érzem hogy nem vagyok beléjük szerelmes, csak azért kérdeztem így hogy aki nem hisz ezekben akkor ezt gondolja, vagy mit?

2020. júl. 17. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is létezik fiu lány barátság de abban is hiszek(tapasztalatból) hogy vannak kétséges időszakok ammikor kellőnél jobban tetszik a másik és kezdesz másfajta érzelmeket táplálni magadban az adott személy iránt, szerintem ez minden fiu lány kapcsolatban felüti a fejét és ezzel nincs semmi gond mert természetes csak tudni kell kezelni
2020. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!