Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves lány létemre egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány létemre egy nálam több, mint 10 évvel idősebb férfiba vagyok szerelmes, DE szeretnék ez ellen valamit tenni, ötletek?

Figyelt kérdés

Már kislány koromban is azt mondogattam, hogy nekem ő lesz a férjem és azóta is szerelmes vagyok belé és soha senki másra nem tekintettem még úgy, mint rá, viszont úgy érzem, hogy ez már nem egészen okés. Ő itt van 30 éves, én meg 17, teljesen más élethelyzetben vagyunk, ő dolgozik és családot szeretne, én még tanulok és még egy jópár évig nem szeretnék családot, meg a tudat, hogy úgysem lehetne köztünk semmi. Nem tudom mit csináljak, össze vagyok zavarodva, úgy érzem valahogy elkéne őt felejtenem, de pont ez, ami nem megy. Hiába ismerkedem, mint fentebb is írtam még senki más iránt nem éreztem szerelmet, úgy meg nem akarok senkivel sem összejönni, hogy nem szeretem.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Nektek mi segített?



2020. júl. 23. 22:21
1 2
 1/12 vantel ***** válasza:
70%
Részvétem
2020. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
34%

Gondolt át, hogy mennyi esélyed lenne mellette egy normális, szeretet teljes kapcsolatra.


Velem egyszer történt ilyen fiúként.


18 éves vagyok és a szeptemberben érkezett 28 éves német tanárnő tetszett meg és lettem belé "szerelmes". Nem látszik rajta a kora, teljesen fiatalos és még olyan stílusban is beszél, ír mint én.

Az első héten még azt hittem, hogy tanuló és csak ügyeket intézni megy be a tanáriba. Aztán második hétre kiderül, hogy végülis tanár.

A probléma az volt, hogy instán még jót is beszéltem vele (később pedig égtem mikor megláttam a folyosón).

A legdurvább az volt, hogy például xd, lol és lmao-t is írt, szóval tényleg nagyon fiatalos volt.

Elengedtem végülis és ez így van rendjén.

De ha valamire kiváncsi vagy akkor nyugodtan írj.

2020. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én 18 éves vagyok és egy 20 évvel idősebb férfival találkozgatok. Nincs ebben semmi rossz.
2020. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

#2 hasonlo koru egyetemi tanar vagyok, es azert megjegyezném hogy a lol meg lmao akkor lett szleng amikor mi voltunk tinik. 28-30 evesen meg abszolut fiatalos az ember.


Kerdezo: eleg egyszeru, vagy kiprobaljatok, vagy felejtsd el. Kozeput nincs. Szerintem 10-12 év belefér, ha minden más klappol. De szerelmesnek lenni, es tenyleg ossze passzolni ket kulon dolog...

2020. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Emberek, tudtok szöveget értelmezni?
2020. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Miért kellene ez ellen tenni?!


Szerintem gyertek össze, aztán majd meglátod - jön a csalódás, kijózanodás és akkor legalább vége ennek az epekedésnek, ha meg minden jól alakul, akkor még tud rád várni a pasi pár évet és akkor megint minden jól alakulhat.


Kár ezen szenvedni ennyit!

2020. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól értem, akkor már kislány korodban is ismerted? Most együtt vagytok vagy csak szeretnél vele kapcsolatban lenni? Ha nem jártok, akkor szerintem próbáld elfelejteni úgy, hogy másokkal találkozol, eljársz szórakozni, programokra a barátaiddal, aztán majd jön valaki, aki levesz a lábadról és el fogod felejteni a korábbi szerelmedet. Ha együtt vagytok, akkor háát, én leülnék vele beszélgetni arról, hogy neked még egy jó 7-8 évig tuti, hogy nem férne bele a gyerekvállalás az egyetem miatt, de gondolom, utána már te is szeretnél, szóval ha ő tud várni, akkor nincs probléma. Ugye nőknél problémásabb negyvenhez közel gyereket vállalni, férfiaknál még annyira nem.
2020. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
32%
48 éves ffi vagyok és 40 éves korom óta csak 20 körüli barátnőim voltak, a legfiatalabb 19, de egy 17 évest is szívesen bevállalnék. :) Nem biztos hogy egy 30-as családot akar, én se akarok még, ráérek. :) Vállald be, ne törődj senkivel és semmivel, hidd el, jó lesz!
2020. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5 Nem, nem tudnak, amint olvashatod! :D


#7 Nem vagyunk együtt, nem is leszünk, inkább olyan vagyok neki, mint egy húg. Köszönöm a válaszod, mert legalább te a kérdésemre válaszoltál!

2020. júl. 24. 22:54
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos nem mi döntjük el hogy kibe leszünk szerelmesek
2020. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!