Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak magammal, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal, ha iszonyatosan féltékeny típus vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék most részletekig belemenni, a lényeg hogy nagyon féltékeny típus vagyok, és ez már engem zavar. Sose teszem szóvá a páromnak, tudja hogy féltékeny típus vagyok, de minden esetet nem teszek szóvá, ő is kiakadna már egyébként jogosan.

Tudok tenni valamit, hogy ne legyek ennyire féltékeny?



2020. júl. 28. 21:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Srácok ne írjatok már priviket, fiú vagyok, van barátnőm és hetero vagyok. A kérdésre válaszoljatok pls
2020. júl. 28. 22:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát először is az egész kapcsolatban a hűség mellett a bizalom is nagyon fontos, de ez a kettő egyébként kicsit össze is kapcsolódik egymással. Tehát ha te 100%-ig tudod, hogy a párod nem csalna meg...stb, akkor vedd egy kicsit ezt lazábban. Vagy mindenképp bizonyosodj meg arról, hogy a pároddal minden oké. Hidd el, rengeteg kapcsolatot ölt már meg a túlzott féltékenység, de ez jó, hogy nem teszed szóvá mindig a párodnak, valljuk be, szerintem egy idő után ebből elege lenne. Beszélj a pároddal ezzel kapcsolatban, hátha ő is tud valami megnyugtatót mondani neked.
2020. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legfőbb kérdés az, hogy itt most a gond veled vagy vele van vagy mindkettő. Konkrétan milyen dolgokat nem teszel szóvá a párodnak? Lehet valami gyerekkori/ előző kapcsolatos háttere? Ezek fontos infók lennének!
2020. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!