Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez még belefér?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér?

Figyelt kérdés

A következő tanévben leszek végzős, novemberben leszek 19 éves. Volt egy nyelvi előkészítő évem, ami miatt +1 évet kelett járnom (azóta megszünt).

A gimimbe fog jönni egy lány, aki most lesz 9.es és nagyon megteszett főleg a kedvessége miatt.

Úgy gondoltam, hogy elhívom valahova a suli alatt, csak aggódom a korkülönbség miatt. Korához képest érett és nem beképzelt.

Az osztályomban, 2 lánynak 9.esként volt végzős pasija; viszont az számomra fura volt.


Annyit még hozzátennék, hogy nagyon fiatalnak nézek ki, mások szerint a koromhoz képest. Tavaly például, iskolai tábor alatt megtetszettem egy 7.es lánynak és állandóan kereste a társaságom, mert azt hitte, hogy 15 éves vagyok.


Szerintetek ez nagy baj? Inkább hagyjam vagy várjak még?


Légyszi csak normális válaszokat.



2020. júl. 29. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Elég ciki lenne egy 15 éves kislánnyal. Tudjuk, érettebb a koránál aha.. valaki mutathatna legalább egy olyan pisist, aki nem ezt mondja magáról.
2020. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Először egy 18 éves egy 14 évessel, aztán egy 17 éves egy 13 évessel, most meg egy 19 éves egy 15 évessel?


Teljesen mindegy mit fog majd írni ide a kamasznép, sok ez még ebben a korban. 2 év múlva teljesen oké lenne.

2020. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem gond. Nekem van olyan barátnőm aki 15 évesen jött össze a barátjával aki 18 éves volt akkor és már másfél éve együtt vannak. Én 15 évesen jöttem össze az akkor 17 éves barátommal mi is együtt vagyunk egy éve, és tetszettem már 19 éves fiúnak és nem a korkülönbség miatt nem jöttem össze vele. Szerintem ha normális vagy és nem megfektetni szeretnéd, hanem rendesen udvarolsz és kedves vagy, akkor teljesen rendben van, hogy megpróbálod.
2020. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

15 és 19 szerintem még teljesen okés.

Nem egyszer hallottam, hogy végzős srác összejött egy kilencedikessel.

2020. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


#1 Én abban látom az érettséget, hogy tudja mit akar, nem sértődik meg könnyedén, el lehet vele bármiről beszélgetni és nem is az a tipikus lázadó tini (nem jár bulikba pl,ahogy én se)


2# Hát igen, akkor már oké lenne és nem is aggódnék

Mellesleg azzal a 7.essel nem volt semmi, mivel megmondtam neki a korom és "békén hagyott".


#3 Megpróbálom majd suli közben, mert ráírni nem akarok (személyesen szeretném jobban megismerni)

2020. júl. 29. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 19 évesen 14 éves barátnőm volt.5 évig tartott, és problémát csak a sok károgó idióta jelentette az elején.

Ha rajta múlik még most 20 év után talán egy család lennénk. Pont én voltam az aki még 24 évesen nem akarta elkötelezni magát.

2020. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!