Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Kezdenem a storyt ott hogy 1 eve es kb. 2-3 honapja volt egy lany osztalytarsam akivel nagyon osszemelegedtunk. Sokszor randiztunk, csokoloztunk, romantika meg ilyenek, de vegul ez a lany ellepett egy nala 10 evvel idosebb csavoval (16 evesek voltunk a lannyal, a faszi 26) es ez nagyon fajt mert halalosan szerelmes voltam ebbe a csajba, mar 4-5 honapja. Na es ezota a dolog ota nem volt olyan csaj aki megfogott volna 2 hetnel tovabb. Sok lannyal volt azota szex-kapcsim amire nagyon nem vagyok buszke, nagyon szegyellem, ugymond enis a tipikus "fuckboy" lettem. De az utobbi 2-3 honapban jott egy masik lany aki ugy erzem hogy megtetszett, sot nagyon szeretem, csak nemtudom birnam e mellette. Egyreszt 14 masreszt meg ugy erzem hogy megcsalnam. Sose csaltam meg senkit de bennem van az eloerzet hogy felek tonkre teszek egy angyalt...Vagy talan ez ilyen vedelmi reakcio, nincs bennem semmi bizalom mar? Teljesen ures vagyok a masik lany ota, nagyon tonkretett, megbetegedett az elmem teljesen...Azota nala sokkal szebb es okosabb lanyoknak is kellettem volna de valamiert nem ereztem egyiket se olyannak mint ot akkor. Mar nem szeretem csak neha eszembejut nagyon rossz kedvembe, hogy mi lett volna ha, de nek haragszom ra, nem kene mar sose. Viszont a masik lany tenyleg olyan aki a vilag osszes szeretetet megerdemelne, szeretem is, sokszor taliztunk mar, regota szerelmes belem de nemvolt koztunk meg semmi. Minden percben ra gondolok, es tok romantikusnak kepzelem el a dolgot, hogy keso estig kint lennenk es ilyen aranyos dolgok. De felek hogy nem menne, pedig hianyzik a szerelem. Zavar a korkulonbseg es az is hogy esetlegesen a haverjaimtol el lennek zarva (nyilvan ezt meglehet beszelni de egy picit mindenkeppen kevesebbet leszel haverokkal) bocsi a sok felesleges betuert de ugy ereztem ezt ki kell irnom magambol hatha van itt valaki aki valamennyire aterzi, vagy aki tud segiteni hogy megis mi bajom lehet. Koszi a valaszokat. =)

2020. aug. 1. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem te döntöd el barátom, h9gy szerelmes leszel-e.
2020. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

AZ egyik lány barátnőmet jutattad eszembe.

Ő volt a legcsinosabb, legszexibb lány akit valaha láttam. De most komolyan, külsőleg 10/10 bárkit kérdezel. Minden rendben volt vele külsőleg.

Régen nagyon 3.14csa, ribi volt; az a tipikus legizmosabb végzőssel összejövő fajta. Nem is beszéltem vele akkoriban, kerültem inkább.

Aztán beosztottak mellé média órán 2 évvel ez a korszaka után és összbarátkoztunk, segítettünk egymásnak.

Ő lehetne a legboldogabb ember, ilyen bomba külsővel és kitünő tanulmányi eredményekkel - viszont nem volt az.

A volt kapcsolatai tönkretették, a barátnői otthagyták és depressziós lett. Belsőleg teljesen megüresedett, romhalmaz volt 17 évesen.

Kiadta nekem azt ami fájt neki, elmondta a titkait és segítettem neki.

Elmentem vele rengetegszer cukrászdába, kávézóba és sétálni.

Éreztem iránta szerelmet, viszont ő egy szupermodell volt és én pedig egy átlagos, vékonyka srác. De nem is baj, barátként is jól elvoltunk.


Ezzel annyit akarok mondani, hogy ez a lány így került ki depresszióból, a lelki ürességől. Ott voltam neki és nem hagytam egyedül.


A korkülönbségségről meg annyit, hogy az ennek a lánynak 14 évesen volt 20 éves palija már és az osztályomban az egyik 17 éves lány egy 28 éves csávó babáját várja. A sulimba pedig van egy 10.-es lány aki 7.-es sráccal van nyíltan együtt (és ez nem vicc.).

2020. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy nem te döntöd el. Nekem volt már jó párszor, hogy elkezdtem érezni, de azonnal tudtam, hogy le kell állnom. Szépen elkezdtem foglalkozni a saját életemmel, úgy ahogyan addig is tettem és így vittem is valamire, nem másokkal foglalkoztam. Pár hét után már el is felejthettem az egészet.
2020. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!