Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt az első alkalom?

Figyelt kérdés
Fájt? Mit kell csinálnom, hogy jó legyen? Ciki?

2020. aug. 4. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy jó legyen ahhoz el kell lazulni és nem rá stresszelni
2020. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ciki, előtte is látott már meztelenül, viszont nekem nagyon nagyon nagyon fájt.
2020. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ciki, mert már előtte is láttuk egymást ruha nélkül.

Viszont nekem baromira fájt. Nem tudtam egyáltalán ellazulni, és bár barátom próbált óvatos lenni, utána sírhatnékom támadt, annyira rossz volt. Napokig fájt is utána lent a hasam.

2020. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 striga ***** válasza:

Nem tudtam ellazulni, így nem igazán volt kellemes, hiába, hogy próbálta úgy csinálni, hogy nekem jó legyen.

Ki kell zárni az izgulást vahogy és ellazulni.

2020. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
76%
En nagyon sokaig vartam vele, 20 voltam. O volt az elso komoly kapcsolatom, valojaban az elso igazi szerelmem, elotte nem lattam ertelmet beadni a derekam masnak csak azert h tullegyek rajta. Nekem nagyon jo elmeny volt, egy kicsit sem fajt. Iden pedig a ferjem lesz! Durva. :D 25/L
2020. aug. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!