Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene most tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval (Tudom nem illik Na szóval, Háttal kezdeni a mondatokat..😂) Van egy fiú az osztályunkban. Már lassan 8.éve ismerjük egymást de most 7.-ben nagyon furán kezdett el viselkedni. Minden szünetben oda jött hozzám (NEM A KARANTÉNI IDŐD

SZAKOT ÉRTEM EZALATT!) és állandóan elkezdett piszkálni. Piszkálás alatt értem: Elkezdte veregetni a hátam, elvitte az összes cuccomat amit kiraktam az órára és vagy eldugta pl.az egyik füzetem vagy kidobta az ajtón a folyosóra vagy elkezdett vele szaladgálni a teremben. Pl: Ének órán ilyeneket szokott mondani idézem:

„Olyan szép arcod van”, „Olyan szép vagy!” ilyeneket mondott. A barátnőim azt mondták hogy jól összeillenénk pedig szerintem nem. Sokszor kérdezte hogy merre mész? Erre én válaszoltam:

Ha jó napom volt: Haza megyek!

Ha rossz napom volt: Amerre az út vezet! Volt olyan amikor beteg voltam mondta hogy „Hiányoztam neki!”

Nem tudom nem tudok rajta elmenni!


Most a fiú mit szeretne? Barátságot? Vagy többet? Nem tudok rajta eligazodni! Légyszíves segítsetek!


2020. aug. 8. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem többet. Elég gyerekes viselkedés ez a piszkálós dolog, de az is erre utal. Érdeklődik irántad...


Mondjuk a bókok nem illenek a képbe, ennek alapján simán lehetne egy troll. De mivel sok ideje ismered, erre nincs sok lehetőség.

Ha tökös, akkor nem piszkálna, ha nem az, akkor nem bókolna. Lehet valami átmenet.


De ha te neked nem tetszik, akkor ne menj bele a játékba, vond kérdőre.

2020. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem többet akar tőled barátságnál. Azért piszkál, hogy felhívja magára a figyelmedet, és amiket mond, azok is arra utalnak, hogy ha nem is szerelmes beléd, de tetszel neki. Talán sokat segítene, ha rákérdeznél, mit érez irántad. Sok sikert. :)
2020. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Többször kérdezte már meg hogy járnék-e vele de mindig nemet mondtam. A suli bulin az osztályfőnököm megkérdezte hogy ki megy a bulira és igent mondtam. A fiú nagyon fel volt dobva. Biztos valamit tervezett volna csak sajnos a buli előtt 2 nappal totálra megzúzódott a jobb bokám. Így sajnos nem tudtam részt venni. Láttam a fiún egy kicsit csalódott volt hogy nem mentem.
2020. aug. 9. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

2-es vagyok.

Ha tetszik neked a fiú, akkor adj neki esélyt. :)

2020. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdőre vontam az illetőt! De bármit burkoltan persze..😓😅 Egyértelműen letagadta..😅 Azt mondta viccelődött..😅 Naon vicces szerintem is....
2020. aug. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!