Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk barátnők, 2-3 éve tudom, hogy biszex vagyok.

nagyjából kicsit több mint fél éve érzem azt, hogy már nem úgy beszélek vele mint eddig, jobban izgulok. imádok vele lenni és olyankor szalad az idő. többször gondoltam már arra hogy milyen lenne őt megcsókolni és megérinteni úgy. ő hetero és barátja is van már egy éve. többször is volt, hogy sírtam azután, miután vége lett a napnak amit vele töltöttem, nem tudom miért, jött magától.

egyszerűen nem vagyok biztos abban, hogy mit érzek és mit tegyek. ő nem tudja, hogy biszex vagyok, ahogy senki más sem.


2020. aug. 10. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Mindenesetre ne akarjál tőle semmit, próbáld meg lehűteni az ilyen érzéseidet. Várd ki, míg lesz egy nem foglalt. Lehetőleg fiú, úgy egyszerűbb az élet.
2020. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TheElmorGhost ***** válasza:
100%
Ez élég szomorú és nehéz mert valószínűleg szereted.Amit tehetsz az az hogy túl lépsz rajta.Barátja is van heteró is... Nincs mit tenni.
2020. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!