Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves kortól volt barátoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól volt barátotok? A szüleitek mit szóltak? Szülőként mit tartotok normálisnak?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi, hogy egy fiúnak vagy lánynak hány éves korától engednétek a kapcsolatot? (Szex nélkül). És baj lenne ha akkor mondaná el amikor már járnak? Vagy mindegy csak elmondja?

2020. aug. 12. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen jöttem össze a barátommal, ő akkor 16 volt. A szüleim tudták hogy ismerkedünk, mármint nekem 14 évesen mondanom kellett, hogy hova megyek és kivel és a srác normális, tehát nem is akartam titkolni hogy randizunk, egy idő után meg lehetett sejteni, hogy össze fogunk jönni, ezért a szüleimet nem érte váratlanul. A barátom intelligens, udvarias és minden rendben van vele, ezért a szüleim azért sem problémázhattak hogy esetleg rossz hatással van rám. 2.5 éve vagyunk együtt.
2020. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
22. Mivel nagykorú voltam, a szüleimnek semmi köze hozzá, de nem volt ellenükre.
2020. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen. A szüleim mit szóltak? Azt, hogy "gratulálok"
2020. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam, nem szóltak rá semmit, mert mielőtt összejöttünk mindig tudták hogy vele találkozok, így nem volt nagy meglepetés.
2020. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem még nem volt 😕.


De nem terveztem elmondani, kivéve ha direktben rákérdeznek. Nekem sajnos nincs jó kapcsolatom a szüleimmel főleg ilyen tekintetben.


Amúgy pedig nemigazán szólhatnának bele. Szerintem ha nem akarod, akkor nem kell elmondani.

2020. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Először oviban volt pasim, oké, az nem volt komoly. Aztán álatalánosban 13 éves voltam, akkor volt az első talán komolynak mondható. A szüleim örültek neki. Hozzáteszem, nem szexeltünk, csak kézfogás, ölelés, és csók volt.
2020. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 botond balogh válasza:
100%
Tudom nem normális de én 11/12nél a szüleimet nem zavarta annyit mondtak gratulálok
2020. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Első barátom 14 évesen volt ha jól emlékszem, nem tartott sokáig. A szüleim tudták, elmondtam nekik mikor megkérdezte higy leszek-e a barátnője. Állandóan cikiztek, borzalmasan éreztem magam miatta. 4 hónap után megmondtam neki higy vége, de előtte szóltam nekik hogy hagyják már abba a baxogatást, mert vége.

Utána még 1-2 hónapig ment a dolog, azóta szerintem elfelejtették.

Most 16 vagyok, azóta nem volt senkim, de ha lenne is, nem mondanám el nekik.

2020. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Én 13 voltam, amikor járni kezdtem az első fiúval. Igazából távkapcsolat volt, 4 hónapig voltunk együtt, egyszer találkoztunk, anya is eljött velem.
2020. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
84%
18
2020. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!