Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak neki? Nem ciki így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Nem ciki így a nyár végén hirtelen ráírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác aki már két éve tetszik, de nem egy osztályba járunk. Viszont azt vettem észre, hogy "furán" viselkedik amikor ott vagyok én is. Szóval szerintem tetszek neki. Eddig nem volt merszem ráírni, de most megakarom tenni. De a nyár végén fura lenne megkérdezni, hogy "Hali, milyen a nyár?" vagy csak én agyalom túl? Nem akarok nyomulósnak tűnni.

És esetleg ha van itt olyan aki ért a Messengerhez akkor kérem segítsen. Ha rá akarok írni erre a srácra azt írja ki, hogy "ez a személy jelenleg nem érhető el, üzeneted töröltük". Ezt hogy lehet orvosolni?

Köszönöm!

17/l


2020. aug. 12. 20:37
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Én elég félénk típus vagyok, így elég furcsa lesz így pont tőlem, de írj rá. Semmi vesztenivalód nincs vele. Nagyon bátor vagy, ha meg teszed és szorítok neked. Egyébként nem tudom mit jelent az, amit írtál a messengerrel kapcsolatban.

2020. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rá akarok írni erre a srácra azt írja ki, hogy "ez a személy jelenleg nem érhető el, üzeneted töröltük".


- azért írja,mert le vagy tiltva messengeren (lehet Facebookon is). Facebook Profilját meg tudod nézni?

2020. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg egy közös ismerősötöket,hogy neki is ezt írja e ki az üzenetküldésnél, mert ha nem,akkor #2-nek igaza lehet:/
2020. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Nem hinném, hogy ez lenne a probléma (de persze bármi megtörténhet), mert nincs Facebook-om és a nővéremmel is ugyanez volt. Próbáltam bejelölni, nekem nem sikerült, de ő még be tudott engem jelölni. Szóval nem értem.

Kedves egyes!

Én is nagyon félénk, visszahúzódó, zárkózott lány vagyok. Szóval megpróbálom és örülök, hogy egy hozzám hasonló személyiséggel rendelkező ember is azt mondja, hogy tegyem meg.

Köszönöm mégegyszer!

2020. aug. 12. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én olyan átmenet vagyok, de szerintem is tedd meg.😉


Viszont ha még nem beszéltetek, egy bemutatkozást hozzá csaphatsz.


Én se értem mi a probléma. Próbálj meg beszélni egy ismerősével, vagy próbáld más platformon.

2020. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá! Fiúkén mondom hogy szokatlan ha egy lány ír a fiúnak de az már az elején 1 plusz pont a fiúknál. Ne görcsölj rá csak nyugodtan. Viszont ha te írsz rá a fiúra akkor azt fogja gondolni hogy könnyebben megkaphat szóval kicsit hagyd hogy küzdjön érted.


17/F

2020. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én is ugyanígy vagyok és reirtam és azóta is szoktunk írogatni szóval örülök hogy rá mertem írni
2020. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem lenne fura csak ne úgy irj rá mint amikor a nagyja kerdezoskodik. Kérdezd meg hogy mi jót csinál, hogy telik a szunet stb. Nem az fontos hogy mikor vagy hogy írsz hanem hogx mit
2020. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

teljesen megértem


írjál rá, akkor is, ha kicsit félénk vagy, 17 éves f ként mondhatom, hogy örülsz, ha rád ír a lány, ha ő teszi meg az első lépést.


Nincs sok vesztenivalód, ha visszautasít, akkor is előfordulhat h neki kellemetlen, de akkor legalább tudod, hogy nem érdekled őt.


Ha meg sikerül, akkor boldog lehetsz, hogy nem hagytad ki az esélt!


sok szerencsét!

2020. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!