Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Talán bi vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán bi vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Eddig normálisan éltem életem, hetero srácként. Most vannak ezek a LMBT mozgalmak, és egyszer csak eszembe jutott, mi van ha bi vagyok? Nem tudom, honnan jött, nem volt okom rá. Onnantól kezdve bonyolódtak a dolgok. Eddig mindig, csak a lányok tetszettek, eszembe sem jutott, hogy létezik olyan hogy mindkét nemet szeretni. Nem is tudtam, róla, hogy létezik ilyen. Rengeteg reklámot, videót láttam, és azt vettem észre, hogy elkezdem megnézni fiúkat. Most is szerelmes vagyok, egy lányba, nem tudom mi lehet ez. Mintha az agyam be akarná nekem mesélni, hogy bi vagyok. Azóta csinálom ezt, amióta tudok a biszexekről. Azelőtt nem volt ilyen. Mintha egy csapásra megváltoztam volna...nem tudom mi ez. Talán bi lennék? Vagy csak a sok reklám-videó hatása? Nem értem
2020. aug. 13. 12:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Miota tudom mit jelent ez azóta a a lányokat nézem meg és nem a fiúkat (lány vagyok) nem mondom magam semminek mert nem tudom mi ez. Ugyan igy vagyok mint te amíg nem tudtam hogy létezik ilyen a fiúk tetszettek amióta meg igen azóta a lányok. Lehet bebeszelem magamnak.
2020. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy bi vagy, lehet, hogy a reklámok hatására rájöttél, hogy nem csak hetero lehet az ember, és most az újdonság kíváncsivá tett. Nem feltétlen kell megnevezni ezt az egészet. Csak élj, és ha bejön majd egy srác, akkor tudni fogod. Amíg viszont csak nézed őket, és abszolút semmi vágyat nem érzel irántuk, addig nem hinném, hogy bi lennél.

Nem tudom, én bi vagyok, de egyik barátnőm hetero, nála is volt ilyen korszak, mikor rájött, hogy nem csak férfiak léteznek a világon, és ha a lányok tetszenének neki se lenne semmi probléma. Akkor úgymond "felfedezte", hogy a többi nő is lehet gyönyörű, és nem lesz attól lezbi, hogy megnézi őket.


Vicces dolog, de amikor 12 körül voltam, nem tudtam, hogy lehet az ember bi (vagy meleg, csak a hetero kapcsolatok léteztek nálam, mivel szüleim elképesztően homofóbok), ezért totál azt hittem, hogy transz vagyok, mivel egy lány jött be, nem egy fiú. :D


Szóval bármi lehet. De én ezt, ha eddig nem jutott eszedbe, csak kiváncsiságnak mondanám. Te mit szeretnél, mi legyen?

2020. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Lehet kiégetek pár embert, de szerintem heteróként is lehet kívánni a saját nemed. Kíváncsiságból, izgalomból én is kiprbálnám egy fiúval. Nem párkapcsolat, csak tiszta szex. (Nem támogatom egyébként a túlzott szexuális szabadságot, de nem baj szerintem, ha valaki kíváncsi. Csak néha.)
2020. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!