Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy tökéletes lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy tökéletes lány?

Figyelt kérdés
Főleg fiúktól várom a választ. Mi az amit megtetszik egy lányban? Hogy néz ki Álmaitok Nője? Írjátok körbe! Szerintetek létezik olyan lány, amilyenről álmodoztok?

2020. aug. 23. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Olyannak szeret amilyen vagy, kitart melletted és akkor is beléd szerelmes ha véletlen összefut egy nálad helyesebb sráccal. Ja és mellette szép is :)
2020. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Tisztel, hűséges, szeret
2020. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem létezik (Gondolom nem halt még meg 🤔), nem is lakik olyan messze :D Csak nem érdemlem meg őt, meg úgy kb senkit se :/


¯\_(ツ)_/¯

2020. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
2020. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

"Tökéletes" nem létezik. Az igazi viszont igen.

Engem egy nő kisugárzása fog meg, ez olyan, hogy van akinek van és kész. A mozdulatai, a finomsága, ízlésesség, maga a nőiesség ami szerintem manapság a fiatal lányokból picit hiányzik úgy általánosságban(!)

Ilyen az empátia is például, a finomsággal jár. Emellett a humor ami fontos nekem, hogy legyen pozitív személyiség és vegye a lapot.

Külső? Hát én úgy gondolom fontos, de múlandó.. Adjon magára, legyen ápolt és ízléses ennyi.

2020. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
41%

Bocsánat, hogy lányként szólok hozzá.


De kedves 5. válaszoló, én a mostani fiatal lányok táborába tartozok és nem tagadom, hogy az átlagból hiányzik az alapvető empátia. Viszont kikérem magamnak nekem legnagyobb erényem a magas empátiám. A humor sem áll túl messze tőlem, ízlésem az van, de a nőiesség nem az én szerémy személyen, nem igazán hordok szoknyát meg ilyesmi.

2020. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

#6 "Kikérem magamnak" :D ez jó!


Illetve, véleményem szerint, nem attól lesz valaki nőies, ha szoknyát hord...


Az régen rossz lenne, ha csak abban mérnénk, vagy hasonlókban.

2020. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6 Tudom, ki pontozott le akkor (: ez aranyos volt, de nem az összes lányra írtam egységesen, biztos érzékeny vagy. És igen, nem a szoknya.. No mindegy, majd felnősz és megérted.
2020. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Igazából nem létezik tökéletes, de mégis szoktuk mondani, mert annak látjuk.

Külsőben mindenkinek egyéni és így lesz tökéletes. Lehet átlagban szépségeket nevezni, de az attól nem lesz tökéletes. A tökéletesség ízlésekkel jár, erre ne kelljen példákat mondani. Belső tulajdonságokban nézve az a tökéletes aki az illető számára hozzáillő. Ennél jobban ezt nem tudom megfogalmazni.

2020. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Mosolygós, vidám természetű, szőke, kékszemű, karcsú, olvasott és művelt, intelligens, de kicsit naív és érzékeny. 15 és 20 év közötti :D(az legál már).
2020. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!