Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Össze törte a szívemet, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze törte a szívemet, nem tudom elfelejteni pedíg már nem vagyok belé szerelmes mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már négy éve hogy szakítottunk, azóta nem volt semmilyen kapcsolatom és nem is voltam szerelmes senkibe, nem tudok már megbízni semelyik fiúban mert akit utoljára közel engedtem magamhoz darabokra tört bennem valamit és egy tátongó űr van a szívem helyén és úgy érzem hogy már sosem leszek a régi, de már egyáltalán nem szeretem azt az embert de mégis hagyott bennem egy olyan sebet ami szerintem soha nem fog összeforrni

Mit csináljak, miért van ez?


2020. aug. 25. 04:11
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha első szerelem akkor érthető, 1 éve szakított velem barátnőm de azóta is olyan összevissza érzem magam érzelmekkel, de azt már megtanultam hogy addig nem fog ez javulni míg mást nem találok akiben megbízhatok. Megkérdezhetem hogy mit tett ez a srác? (ha nem szeretnéd így publikusan kiírni akkor nyugodtan írj rám priviben és beszélhetünk róla, ha szeretnéd)
2020. aug. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ez a helyzet, csak én srác vagyok. Sajnos ezen csak úgy tudsz változtatni ha ismerkedsz, és emglátod hamar rendbe jössz. Tudom ilyenkor nehéz, én is voltam így hogy már senkit sem tudtam volna szeretni egy lány után, aztán idővel mégis jött egy, aztán mikor vele is vége lett idővel egy harmadik is. Ez az élet rendje, hidd el helyre fogsz jönni, csak bízz a fiúkban mert ha nem bízol, lehet hogy így szalajtasz el egy nagyszerű alkalmat.
2020. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár persze maradnak hegek, de a sebek azért be szoktak forrni. Ha nem, akkor érdemes elgondolkodni azon, miért is nem tudsz ebből "kigyógyulni", miért volt ez ennyire traumatikus számodra. Persze nem segíti a "gyógyulást", hogy a kultúránkban kicsit túl van misztifikálva az első szerelem és az élethosszig tartó kapcsolat, de teljesen mindennapi dolog, hogy a gyászfolyamaton túlesve újra teljes életet élünk.

Azért érdemes arra figyelni és meggyőzni magad arról, hogy fiú nélkül is teljes ember vagy (nem "lyukkal a szív helyén")... az ember élete nemcsak párkapcsolatból áll, más dolgok is fontosak (tanulás, szakma, baráti/családi kapcsolatok, hobbik - minden, ami örömet ad az életben).

2020. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat

1 válaszoló: Egy hétig tudatlanságban éltem mert nem mondta el hogy ő szakított velem és tovább lépett azt hittem hogy utál mert semmilyen üzenetemre nem válaszolt (amúgy ő az egyik osztálytársam) mikor újra találkoztunk a barátnőm és ő egy pohárból ittak és egy szívószállal aztán olyanokat mondott hogy ő csak fogadásból járt velem meg igazából nem szeretett és utánna én még egy jó ideig nem tudtam kiszeretni belőle aztán összejött egy osztálytársammal és itt már teljesen összeomlottam lelkileg a lánnyal mást is csináltak a szemem elött de azt inkább nem írom le

2020. aug. 26. 04:20
 5/5 anonim ***** válasza:

uhhh...

tudom, hogy nehez, de ADJ IDOT MAGADNAK... igaz, mint mondtad 4 ev eltelt mar, de probalj meg tullepni... gondolj arra, hogy ez a mult, es ezek az emberek nem erdemelnek meg egy pillanatot sem az idodbol... tudom, nagyon nehez, de bocsass meg a fiunak es a volt baratnodnek, mert ezutan eszre fogod venni, hogy tovabb tudsz lepni... es a legfontosabb: adj eselyt masoknak is, nem minden fiu, olyan mint az exed. az eletunkben vannak szep es rossz pillanatok de igy teljes minden. ne varj a szerelemre, de ha bekopog nalad, ne utasitsd el... legyel nyitott, nem azt mondom, hogy mindenkiben bizz meg, de adj eselyt egy olyan embernek, akirol egy ido utan azt hiszed, hogy megerdemli.

sok sikert, remelem lezarod magadban ezt az ugyet! <3

2020. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!