Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csajok ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit szólnátok ha a párotok combfixet venne ajándékba?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 12:06
A kérdező szavazást indított:
A kedvéért felvenném szexhez
Nálam ez alap dolog szexhez
Néha a saját kedvemért szoktam felvenni
Nincs az a pénz hogy rám tudja erőltetni
44 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem minden lánynak bejönne.
2020. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Én rendszeresen veszek a nejemnek, de sajna ritkán veszi fel nekem...
2020. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Örülnék neki, mivel szeretek hordani, nem csak a kedvéért, és nem csak az ágyban:)
2020. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van, de nem bannam ha meg venne... Nemcsak szexhez veszem fel :)
2020. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem biztos, hogy örülnék neki. Nagyon szeretem a jó harisnyákat, de nem mindegyiket. És ha a pasi olyat hozna, amit nem szeretek, akkor azt nem venném fel, mert nem érezném jól magam benne. Inkább mondja el, ha ezt akarja, és majd én megveszem, esetleg mehetünk együtt. Vagy ha mindenáron ő akarna meglepni vele, akkor legalább kérdezzen, és elmondom, h milyen márkák közül válasszon. Mondjuk én alapból nagy harisnyás vagyok, szóval ha ez a heppje, akkor nem is feltétlen kell külön ezért vennie, lehet a harisnyás szekrényemben is talál olyat, amilyet szeretne... :)
2021. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!