Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Alaptalanul félek ettől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaptalanul félek ettől?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, viszont elég félős típus, nem szokott elmenni a barátaival semerre, eddig nem volt még kapcsolata viszont nekem nagyon tetszik.

Csak attól tartok kicsit, hogy mivel még nem volt barátja és félős, nem tudom hogy például szexben benne-e lenne mivel félős, és nem félne-e a dologtól.

Félős csajok, tudtok ebben tanácsot adni? Vagy attól hogy félős kettesben még rendben lenne minden?



2020. aug. 26. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tőled is függ hogyan alakulna bármi is.

Akár kettesben... Ez attól függ,te hogyan bánnál vele.💁🏻‍♀️

2020. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy hogya? Természetesen nem lennék durva vele, csak úgy értem hogy merne-e bármit is csinálni?
2020. aug. 26. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Te is félős pasi vagy ezek szerint. Legyél már férfi és kezdeményezz és haladj szépen sorban, ahogy kell.
2020. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Engem nem ismersz.... válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak azért tőled is függ, de általában a kapcsolatokban a fiúknak van a nehezebb dolguk, de ez nem feltétlenül rossz! Ha van messengere vagy valami ilyesmi akkor szerintem írj rá, baj nem lehet belőle. Ha jobban összebarátkoztok akkor abból egyre szorosabb kapcsolat lesz és ki tudja, akár még több is!
2020. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb biztos merne. Az én barátnőm is "félős" lány volt, de én kitartóan vártam rá, semnit mem eröltettem, mert nekem fontos volt hogy biztonságban érezze magát. És teljesen megérte. Igazi kis huncut, nagyon kreatív, nem csak fejszik mint egy bot, és kezdményezni is szokott, úgyhogy nagyon jól belejött a dolgokba.
2020. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!