Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyom mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer elmondtam az egyik osztálytársamnak hogy szerelmes vagyok belé és egyből mindenkinek elfecsegte és kihívta az osztályt meg ugye a lányt is és ott elmondta neki és most nem tom hogy egyátalán most szoljak e hozzá vagy nem (neki is iszonat kinos volt) mert tőle is kérdezték hogy összejönél e ezzel a csúfsággal stb szóval most nem tom mi legyen és ugye mindjárt itt a suli és remélem nem huzzák elő a témát és most nem tok mit tegyek a normális válaszokat köszönöm


17/f



2020. aug. 26. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Most már nincs titok, szóval egyet tehetsz szerintem. Oda kell menned és őszintén beszélned kell vele. Elmondod neki az érzéseidet (de csak lazán, ne azt, hogy imádlak, hanem pl, hogy igen, szép vagy, ez vagy, az vagy, és szívesen megismernélek jobban). Azt is mondhatod, hogyha szeretne randizni veled pl, akkor, hogy képes lenne-e felvállalni téged az osztály előtt, mert ha nem, akkor kínos vagy neki. Ha meg alapból elutasított, akkor hagyott a csordaszellem propagandájának és csodálatos jövője is lehet akár (ha hallgat ilyenekre) mások eszközeként, és nem lelki társaként.

Sok sikert!

19/F

2020. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösszi ezt szóról szóra igy fogom tenni és mégegszer kösszi
2020. aug. 26. 21:46
 3/7 A kérdező kommentje:
😃😀😃😀
2020. aug. 26. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen és ha megvolt az egész, akkor értesítesz, hogy mi volt? Megköszönném 😁
2020. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha elutasít nem biztos azért lesz, mert csordaszellem van. Azért is lehet mert nem jössz be neki
2020. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem légy őszinte és beszéljétek meg. Nem kell túlstresszelni. Simán lehet, hogy ő is így érez. Szurkolok neked.
2020. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Tehát legalább fél éves a történet... Most már nem érdekes az osztálynak.

A barátaidat viszont válogasd meg jobban!

2020. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!