Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben mit kell tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok most zavarodva.

Most ez hosszú lesz, de ha van egy kis időtök akkor megköszönöm ha elolvassátok.

Őszinte tanácsokat szeretnék kérni tőletek, remélem valaki meg tud érteni igazán. Van amikor jobb is idegennel megbeszélni ilyesmi dolgokat, jobban át tudják látni és úgy a helyzetet felmérve jobban is megértenek mint akikkel körülvéve vagyok, mert ők csak úgy elnéznek engem és megszokják az egész helyzetet, vagy beleunnak. Ezért most hozzátok fordulnék hátha valaki tényleg átérzi és hasznos tanácsot tud adni számomra. Nem nagy szokásom amúgy tanácsért fordulni, inkább én szoktam adni de így az én helyzetemben le vagyok blokkolva.

Az a helyzet, hogy egy fiú borzasztóan megfogott, lassanként szerelmes lettem és sehogy nem tudok ezzel mit kezdeni, tehetetlen vagyok.

Már lassan két éve ismerem, egy suliba járunk évfolyamtársam. Emlékszem 9.be láttam meg először a gólyaavatón. Ahogy néztem azt a fiúosztályt rajta akadt meg a szemem. Fejembe vettem hogy majd megtudom melyik az az osztály, meg a nevét, ilyenek. Később meg is tudtam ezeket. Abban az évben csak figyelgettem párszor amikor láttam. Az az év tehát csak úgy elment. Aztán nyár végén rákerestem facen, később be is jelöltem és mondhatni rögtön visszajelölt. Nézegette a sztorim ilyenek. Aztán jött a következő tanév. Ősszel lett egy infós foglalkozás amire én jelentkeztem és megtudtam hogy ő is jön. Már akkor is csak a neve hallatán minden rámjött... Egyik osztálytársammal aki egyben barátnőm, láttunk akkoriban ilyen mémet, tudjátok hogy “ha egy lányt a barátnője nektek lök az nem véletlen”, és azt mondta a barátnőm hogy majd nekilök, ezen viccelődtünk. Aztán majd kiteszem sztoriba meg ilyenek és ha látja hátha levágja... Na szóval másnap ő is jött infóra. Már akkoriba is első perctől azon kaptam hogy néz, kicsit szemezgettünk. Érdeklődött, közeledett hozzám meg kereste a társaságom. Levehető volt hogy ilyen ismerkedésbe ment át. Egyik nap aztán csak úgy rámírt. Arra keltem fel reggel el se hittem. Visszaírtam és kicsit beszélgettünk. Valahogy felhozta a barátnőjét, és értitek én így miaf*sz. Ha barátnőd van akkor nem mással foglalkozol nyilván, de hát láttam rajta hogy megfogtam. Én azt hittem senkije nincs mert úgy viselkedett, pedig elhihetitek félreérthetetlen volt ahogy felém nyitott. Még utána is mindig keresett, ölelésig is eljutottunk. Nagyon elment a kedvem az egésztől amikor megtudtam hogy amúgy barátnője van de ugyanúgy bejött és csak rá tudtam gondolni, mindig ő járt a fejembe és mai napig egyre jobban. Aztán egyik nap kiszívott nyakkal jött az infóra, már ez is rosszul esett. Onnan kezdve nem is foglalkozott már velem, azt gondoltam biztos valahogy szorosabbra fűzték a kapcsolatot a barátnőjével. Akkoriban utána már még csak nem is köszöntünk meg semmi. Annyira rossz volt ez nekem, tudtam hogy én is bejövök neki és mégsincs egy szia se. Biztosra tudta hogy bejön nekem mert rá is kérdezett én meg nem tagadtam végül kimondtam. Na és azokban a napokban egy darabig semmi nem volt ha megláttuk is egymást csak úgy elmentünk a másik mellett, gondolhatjátok milyen rossz az ilyen. Az is megfordult a fejemben hogy ha már ennyire megfogott akkor tennem kéne azért hogy velem legyen. Valahogy elérni hogy minél több időt töltsünk együtt és jobban érezze magát velem mint a barátnőjével. Tudom hogy önzőség de eleve ő lépett felém úgy hogy azalatt barátnője volt. Csábítgatni akartam de ez amúgyis megvolt erőfeszítés nélkül is, mert nagyon is észrevett már kezdettől. De mégse csináltam semmit, még azt is alig tudtam számára kimutatni hogy bejön egyáltalán. Nem mertem semmit. Meg mindig is bennem volt hogy nem akarom mások boldogságát tönkretenni. De ez hogy olyan helyzetbe kerültem pont azzal a fiúval, máshogy hatott. Meg úgy az egész furán jött ki. Nem én voltam aki lépett a másik felé, főleg ha tudom hogy barátnője van. Meg ha azalatt hozzám közeledett akkor amúgy nem is szerethette igazán azt a barátnőjét, nem? Láttam akkor egy ilyen idézetet, hogy “ha kapcsolatban vagy és mégis megfog valaki más, nem kérdés kinél a helyed. A legjobb nem biztos hogy akkor jön, amikor várná az ember”. Mondanom se kell mennyire a helyzetemre ismertem, és szerintem amúgy igaz is. Kitettem sztoriba ő is látta, lehet levágta.

Egy pár hónap múlva megtudtam hogy már nincs azzal a lánnyal. Valahogy megkönnyebbültem de akkor se jött belém az hogy na most rámozdulok, valahogy nem vagyok olyan, más már erre várt volna és a maga előnyére fordította volna a helyzetet. De bennem nem volt annyi merészség. Rá kb 1-2 hónapra amikor bejött ez a vírus és nem jártunk suliba, azokban a napokban rámírt csak úgy a semmiből. Annyira örültem istenem... Pedig már kezdtem nem intenzíven gondolni rá és tessék. Ez így szokott lenni. Azt hittem már nem érdeklem és nem is gondol rám, de hát mégis. Azóta se tudom hogy jutottam eszébe de nem is az a lényeg. Beszélgettünk. Írt egy ilyet hogy na majd legközelebb talázunk, én meg képes voltam ilyet szólni hogy hát miért ne, istenem nagyon el*esztem. Már kérdezni kellett volna na mikor meg ilyesmi, de én annyira izgatott voltam hogy hirtelen nem is tudtam mit reagáljak, biztos voltatok már így. Több olyat említett ami nagyon jól esett, de sajna gyenge visszajelzéseim voltak, pedig annyira örültem neki és mégsem mutattam ki eléggé mit akarok, elrontottam. Még abból se tudok jót kihozni ha keres, ahh nem is értem magam. És gondolom neki így ez egy kicsit csalódott helyzetnek jött ki és unalmasnak azt lépett másfele. Mert már aztán tényleg nem írt. Igaz én is megtehettem volna hogy keresem meg magamtól ráírok de nem voltam képes rá. Az oké hogy alapjáraton kb senkire nem írkálok rá, de ilyen esetben aki ennyire bejön pont hogy akkor kéne meglépni ezeket, és kimutatni amit igazán akarsz, ahhoz a fiúhoz közeledni, de én valahogy nem. Nagyon bántam. 1 hét múlva kb hallottam hogy egy lánnyal kézenfogva sétált, ez nagyon lesokkolt. Elhalasztottam, és megint ugyanabba a helyzetbe kerültem, barátnője lett. Gyorsabbnak kellett volna lennem főleg ha kezdeményezett nálam akkor miért ne csaphattam volna le rá. Megint elment a kedvem és rossz volt, hát még azelőtt velem beszélgetett meg írogatott. Nem ilyen kellesz kicsim meg hasonló hülyítések, hanem úgy őszinte beszélgetések, csak túl esetlen voltam. De ugyanúgy gondoltam rá mindig azután is, hiába nem akartam. Annyiszor sírtam már miatta meg a helyzett miatt, már ilyen 10-szer biztos. Nálam jobban biztos hogy senkinek nem jön be és nem is fog soha. Pont az esetem, nagyon összeillünk és annyira el tudnám vele képzelni az egészet. Ki tudja egyszer megvalósul-e... Idő közben rájöttem hogy szerelmes lettem. Nem átlagos ami lezajlik bennem vele kapcsolatban. Ha meglátom, ha szóba jön vagy csak meghallom a nevét nekem végem rögtön, és melegség minden rámjön, kicserélnek és nem tudok másra fókuszálni. Azóta hogy megláttam ránézni se tudok más fiúra akármilyen jól nézzen is ki, valahogy nem érdekel, mert nekem ő a legjobb mindenhogy. Volt mikor arra gondoltam lehet csak a külseje fogott meg ennyire de nem, már sokat beszéltem vele és valamennyire ismerem milyen. A hangját is annyira ismerősen megszerettem már. Bármikor fel tudnám ismerni.

Kb két hónap múlva hirtelen megtudtam hogy már nincs azzal akivel legutóbb összejött. Vagyis már megint adta magát a helyzet, újra szingli lett. Másnak azt jelentené hogy szabad a pálya menj rá de nálam ez nem így működik. Pont aznap találtuk ki barátnőmmel hogy elmegyünk bulizni, tudtam hogy ő is ott szokott lenni meg hívott is magával multkor amikor rámírt, csak hát nem lett belőle semmi, utána összejött valakivel na mindegy. Úgyhogy gondoltam hogy ott lesz. Hát elmentünk tényleg ott volt... Összefoglalom, megölelt, táncoltunk, amúgy egész végig egymással voltunk csak. Volt egy rész. A dj zene közbe bemondta hogy csak a szerelem. Táncoltunk, pár mp múlva ránéztem ő is nézett és így rendesen rámmosolygott, meghaltam... Az a mosoly, rendesen belémégett és milyen jó tudni hogy az csakis nekem szól. Én is mosolyogtam, kicsit később átöleltem, ő is. Valameddig úgy voltunk aztán megint elkezdtünk táncolgatni. Ez a rész szavak helyett mindent elmondott... Egyértelmű volt szerintem mindkettőnknek. Ez a legjobb rész mind közül. Nagyon sokat ölelgettük egymást, magához húzott mindig, fogta a derekam vagy a csípőm, simogatta a hajam és a hátam, a vállam, ráhajtotta az állát a vállamra, ilyenek. Én is öleltem, simogattam a nyakát, a vállát, közel húzódtam hozzá. Szájrapuszik is voltak, már annak is örültem de azért jobb lett volna rendes csók, el se hittem volna. Volt mikor egymás kezét fogva táncoltunk. Nem összekulcsolva, csak fogta a kezem az övébe és úgy. Egyszer csak úgy kivette a zsebemből a telóm és csinált rólunk közös képet aztán meg én. Ez meglepett, én is nagyon örültem volna közös képnek erre rendesen magától csinálta. Végre képünk is van. Volt mikor kihívtam beszélgetni meg cigiztünk. Nagyon elbeszélgettünk, megdumáltuk hogy jövőhéten is jövünk. Utána is csak egymással táncoltunk, végig együtt voltunk. Sosem csinált amúgy semmi olyat. Tudjuk milyenek a fiúk főleg bulikba... De ő kicsit sem olyan volt, nem ért úgy hozzám. Mindig ilyen érzelmes volt csak. A végefele mikor leültünk átkarolt én meg hozzábújtam, meg később mikor leült egy székre a haverjaink elé akkor hívott az ölébe én meg beleültem és átkaroltam, meg ő is.

Azutáni héten is jó volt, akkor is táncoltunk meg nagyon sokat beszélgettünk amikor kihívott. Cigiztünk is közbe, és sok dologról volt szó. Valahogy erőt vettem magamon és felhoztam hogy amúgy nekem már régóta bejön. Meg hogy amúgy máshol is találkozhatnánk. És beszélgettünk sokat, tali témákat. Elmehetnénk kajálni, az anyjához elmehetnék körmöt csináltatni, ketten bulizni meg ilyesmi. Ez utóbbit konkrétan meg is beszéltük, napra meg ilyenekre pontosan. Nagyon mondta hogy akkor biztos menjek meg holnap is ezt mondjam és holnapután is meg azután is. És hát biztosra mondtam, jóhogy mikor örülök ha vele lehetek főleg az egyik legjobb dj-n. Mondta hogy majd ír vagy én vagy valami. Azt is mondta mikor rákérdeztem, hogy nem vagyunk ismerősök mert az exe letiltott engem féltékenységből. Amúgy akkor már feloldott de azt nem mondtam neki hogy tudom. De tényleg mondta hogy ír délután meg ilyenek, határozottan.

Aztan ja, vártam hogy bejelöljön vagy valami de semmi. Estefele ezért bejelöltem én, de azóta se jelolt vissza, akkor már nagyon elkeseredtem. Most ha annyira akart volna bejelöl ő, nem az hogy még vissza se. És így semmi azóta se. Legutóbbi bulin mikor beszéltünk akkor a családjárol is sokat beszélt meg én is az enyémről. Mondta hogy pár napot a rokonaiknál lesznek messze, ahonnan régen ideköltöztek. Úgyhogy az azutáni bulin nem volt, mert nem is itthon volt ugye. De én így is elmentem barátnőmmel, tudtam hogy nem lesz ott de attól úgy voltam vele bulizzunk egyet miért ne. Hát nagyon sz*r volt, alapból nem volt ott ő, de amúgyis. Semmi hangulat nem volt, zene se jó volt, meg úgy semmi nem volt jó. Szerintem életem legrosszabb bulija volt, és nem csak én nem éreztem jól magam hanem a többiek sem. Majd most szombaton is lesz valami ott de mégrosszabb, ilyen régi rock zenészek vagy mi, arra biztos hogy nem megyek örülök ha nem hallok olyat szóval. És arra biztos nem megy senki olyan az ismertségi körünkből, meg a fiú se úgyhogy megint nem lesz semmi. Mostmár a suli jön majd, úgyis látom de nemigen lesz akkor se semmi. Jelölni vagy írni se képes akkor mindhiába. Kinézem belőle hogy csak úgy szó nélkül lenne de hát már ezek után nem tudom. Egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta. Annyira akarom hogy végre alakuljon valami de mostmár nem rajtam múlik. Már megmertem lépni dolgokat meg közeledtem én is végre és sokat is haladtunk, úgyhogy ez jót tett. De mégsem értem még el hogy legyen valami, annyira örülnék ha összejönnénk, valóra válna minden álmom.

Már egy páran próbáltak eddig lebeszélni róla, nem tudom tényleg jót akarnak- e vagy csak szimplán ilyen rosszindulatból mondják. Ne foglalkozz vele, amúgy csak egy lennél neki a 6 közül, hagyjad, nem éri meg ez, úgyse lesz semmi meg ilyenek. Bárki mondhat bármit, de igazából csak mi ketten tudjuk hogy milyen ez, én éreztem az ölelésén is hogy viszonyul hozzám, azt leírni nem lehet... Én éltem át mindent. Ezt senki nem tudja milyen érzés volt és hogy viselkedett. Annyira érzelmes volt az egész, és nem az hogy csak beleképzelem mert rendesen éreztette velem. Élőben személyesen minden a legnagyobb rendben van köztünk, így meg ilyen közösségi oldalakon semmi jelet nem mutat. Máskor csak úgy a semmiből keresett többször is, akkor most miért nem mikor pont most kéne. Pár ember mondta nekem hogy szerinte ő milyen, de hiába ha tudom hogy azok rá kicsit sem igazak amikor velem van. Ahogy egymással voltunk nekem őszintén nagyon megnyílt, mintha kiöntötte volna a lelkét és velem nyugodna le, nagyon úgy lattam rajta hogy velem igazán önmaga. Semmi megjátszás csak igazság. Bizalmas dolgokat mondott el. Meg én is neki. Ez nem csak külsőre működne nálunk hanem így jellemre is, nagyon megvagyunk egymás társaságában. Mondhatnak akármit róla ha velem más, nekem kell őt kiismernem hogy rendesen megtapasztaljam milyen is ő legmélyen. Barátnőim mondtak ilyet hogy ha személyesen minden jó akkor nincs értelme azzal foglalkozni hogy facen meg ezeken azokon miért nem közeledik. Nem ott a fontos hanem szemtől szembe. Van benne valami tudom, meg inkább így legyen mint fordítva. Facen kicsim meg ilyenek élőbe meg rám se néz, ott már tényleg gond lenne. De akkor is zavar hogy miért nem képes keresni. Nem hiszem el nem látta hogy bejelöltem, most ha olyan jelöl be azt csak meglátod vagy te magadtól teszed meg. De már vissza is vontam mérgemben, így már tényleg nem láthatja.

Az lenne a kérdésem hogy mindezek után ti mit javasolnátok a legcélszerűbbnek?

Annyira tanácstalan vagyok, nagyon kivagyok már, én ezt nem bírom. Nem sajnáltatni akarom magam csak tényleg nem tudom már mitévő legyek ilyenkor. Belebolondultam egy nálam 2 évvel fiatalabb fiúba, tudom hogy nem lehetek rá valami büszke de nem tehetek róla. Volt veletek hogy úgy éreztétek hogy ott van az igazi? Mert én nagyon úgy érzem, szinte tudom. Ennyire soha senki nem fogott még meg, egy fiú se. Tudat alatt is érzem hogy mintha megtaláltam volna a hozzám illőt, ő nekem való. Senkivel nem tudnám magam ennyire elképzelni. Nekem ő tökéletes. Nem tudok nem rá gondolni. Valami ösztönös kapcsot érzek ha vele vagyok. Nemhiába vagyok érte ennyire oda már mióta. Ezidő alatt senki nem érdekelt és nem is fog. Senkire nem gondoltam így hogyha megcsókolna lehet el is ájulnék vagy ki tudja, annyira várnám hogy megéljem. Ez nem ilyen fellángolás mert tudom hogy beleszerettem. Nekem vele kell lennem. Úgy érzem mi még együtt lehetünk.

Nem tudom elhinni hogy ő nem érez valamit. Főleg meg az a szerelmes rész a dj-t, itt az egészben az a legegyértelműbb, arra semmi más magyarázat nincs.

Most nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mi lesz a továbbiakban. Mit lehetne csinálnom ha meglátom?


2020. aug. 28. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Csak hülyítgetett semmi más, valószínűleg több lánynak is udvarolt. Gondolj bele, az első csajjal is együtt volt még, de azért veled beszélgetett... Nem véletlenül mondják azt, hogy aki egyszer megteszi az másodjára is megfogja. Ez van. Próbáld elfelejteni őt.
2020. aug. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2020. aug. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos egyessel egyet kell értsek, szépen kihasznált, hiába udvarias, kedves, csak szimplán az érzésre volt kíváncsi, hogy veled milyen az ölelés, puszi, stb. És inkább engedd is el, tudom, hogy nehéz, pláne azután ahogy magába bolondított téged, de a 6 közül leszel az egyik lehet igaz. Nem tartom egészségesnek, hogy csak 1-2 hónapig jár valakivel. Akkor vagy ő választott rosszul, vagy (ami valószínűbb) a srácnak van valami baja, vagy csak nőfaló. Jobb, ha passzolod, a magad érdekében
2020. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak hülyít,

Amikor volt barátnője akkor is írogatott veled ha járnátok akkor ezt veled is megtenné,

Az se normális hogy kéthavonta cseréli a barátnőit


Tudom nehéz de töltsd le, felejtsd el


Velem pont ez volt pár éve amikor megszakítottam vele a kapcsolatot nehéz volt de megszoktam, elfelejtettem és összejöttem mással

2020. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát, lehet van benne valami de azok alapján amik történtek és ahogy hozzám viszonyult mindig is, én ezt valamiért tényleg nem tudom elhinni. Jó, néhány dolog amiket csinál vagy éppen nem csinál az tényleg arra adna okat mint aki hülyíteni akar. De amilyen velem mikor együtt vagyunk, az minden csak nem hülyítés... Ezt én érthetem igazán, így külső szemmel úgy tűnhet hogy hiteget vagy ilyesmi, de valójában amúgy nem. Nem találok rá semmi magyarázatot hogy most ezt miért csinálja mert egyszerűen nem értem. Szerintem tényleg az lenne a legjobb ha beszélnénk. Nem így kipakolva neki mindent de azért kéne tisztázni dolgokat. Már csak azért is hogy megkönnyebbüljek, ezt úgy érhetem el ha beszélünk. De úgy rendesen. Én ilyenkor ha más lenne ebben a helyzetben biztos azt javasolnám. Csak a magam helyzetében tanácstalan vagyok. Tudom hogy ezt nem szabad csak úgy hagyni. Valahogy mind a ketten el*eszettek voltunk az egész eseményben eddig, vagy ő vagy én. Végre egy hullámhosszra kéne kerülnünk. Valahogy össze kell hozni.

Kedden ugye suli, végzősök vagyunk már. Lesz nekünk ilyen megbeszélés. Főként a szalagavatóról. Nem kérdés hogy vele táncolnék. Ha vele nem tudnék akkor nem is akarnék táncolni, főleg nem választanék a többi fiú közül párt, most nem lenézésből, csak azért na. Arra gondoltam hogy megkérdezném tőle. Ugye ha már azóta ugyanúgy beszélnénk meg minden akkor magától jött volna, de így külön fel kell hozni. Úgyis táncolna amúgy velem tudom. Mikor ketten vagyunk és beszélgetünk vagy felhozunk valamit akkor mindig egyértelmű a válasz. És most nem tudom hogy oda merjek-e hozzá majd menni ezzel kedden, hogy táncolna velem szalagavatón. Keringőről van szó egyébként. Nem tudom mit mondana de azt igen hogy táncolna velem, csak mégis hogy fog ez kijönni. Lazán odamennék és kész. Csak ezek után a történtek után hogy menjek oda mintha mi se történt volna, értitek. Nem lett belőle semmi amit beszéltünk én meg akkor nagyba odamegyek hogy táncolunk majd szalagavatón. Nem tudom ezzel mennyire tenném magam cinkbe így ezek után.

Szerintetek odamenjek vagy mi legyen?

2020. aug. 28. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

"Ha vele nem tudnék akkor nem is akarnék táncolni, főleg nem választanék a többi fiú közül párt, most nem lenézésből, csak azért na"

Mi ez ha nem lenézés ember? Ha azzal nem lehetsz, akkor senkivel sem, mert egy baráti táncot sem érdemel meg más. Na szép... Ilyenek miatt nem akadt párom anno és kellett az egész koreot felborítani, mert velem nem akartak páran táncolni, mert jobbnak hitték magukat egy kockánál.

Amúgy visszatérve a témához, most te komolyan azt hiszed, hogy te vagy az egyetlen kiválasztottja? Valószínűleg csomó lánnyal hiteti el azt, amit veled is, hiába érzések így vagy úgy. Te szereted, ez korrekt, teljesen világos.

Keress mást és nézz magadba, hogy másnak esélyt sem adsz, holott lehet jobb lenne

2020. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De látszik hogy még csak közelről se voltál semmilyen hasonló helyzetben... Nem tudod mi van ilyenkor az emberben. Azokat a lányokat is lenézik akik csak úgy kavargatnak minden egyes fiúval aki képbe jön, meg összefekszenek kb mindenkivel, meg riban*kodnak. Akkor az a jó nem?😅 Ritka egy ilyen lány mint én már nem azért, legalább én csak azért az egyért vagyok oda őszinte szándékkal, nem mint a többi hogy egyszerre vagy 8al témáznak. Ezért is meg kell kövezni nyilván mert egy fiú megfogott, nagy vétek tényleg...

Nincs igazad csak úgy elmondom. Nem szeretem amúgy az ilyen feszültséget de nézzenek már inkább az ilyen emberek magukba, süt a válaszból a rossz hangnem. És az egészben az van hogy ilyenkor a legsebezhetőbb az ember, ha arról van szó ami legjobban bántja. Miért is ne szóljanak így le ilyenkor, igaz🤦🏼‍♀️

2020. aug. 28. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, az hogy egyvalakit szeretsz, az jó, és tisztelendő. Viszont ha a másik fél nem így tesz, akkor lehet esélytelen. Srácként sem helyes csomó csajjal játszani, ahogy fordítva sem.

Abban volt csak rossz hangnemem, hogy ha ő mással megy, akkor még barátságból sem tudnál azzal menni, aki esetleg felkér téged. Ebben van csak rossz érzésem. De rossz hangnemre (amit mondtam részben igaz volt) nem rossz hangnemmel kéne válaszolni. Amúgy én a magam részéről ha bántó voltam, akkor elnézést.

2020. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!