Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek szeretni? 18/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek szeretni? 18/F

Figyelt kérdés
Valahogy félek attól, hogy valakit túl közel engedek, vagy hogy valaki nagyon megtetszik. Egy barátnőm volt eddig, akivel viszonylag hosszúnak mondható kapcsolat volt, konkrétan elvoltam varázsolva teljesen. Semmi nem érdekelt, a tanulás sem, otthon sem voltam soha, mintha el lettem volna varázsolva 1,5évig.De sajnos megcsalás lett a vége, és lejött nekem hogy az egész csak egy kamu volt szinte, szóval rossz tapasztalataim vannak. Viszont vannak olyan tulajdonságaim amit remélem minnél előbb kinövök. Sajnos túl kötődő vagyok, illetve nagyon könnyen belebolondulok valakibe. Pl van egy lány aki megtetszik, és találkozok vele vagy 3napig, szinte utána már egész nap rajta kattogos, rossz érzés is, illetve már féltékeny vagyok, hiaba hogy nem vagyok egy kapcsolatban vele. Tudom jól hogy ez nem normális. Mit lehetne tenni ez ellen? Egyébként a külvilág nem ilyennek lát, vagyis sokszor megkaptam már azt másoktól, hogy biztos valami "Casanova" vagyok, legalábbis több lány állított már be így, míg meg nem ismertek.Ezt ki fogom nőni?
2020. aug. 29. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Én lányként vagyok ilyen könnyem kötődő típus, ez lehet hogy majd egyszer elmúlik, lehet hogy nem. Elhiszem hogy a rossz tapasztalat meg a könnyen kötődés miatt nehéz, de próbáld meg olyankor minél reálisabban felfogni a dolgot. Hajrá ;)
2020. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!