Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy a számítógép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a számítógép miatt nem szeret már a barátom?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve lettünk volna együtt, de a napokban szakítottunk, és én teljesen összetörtem. Én vagyok az idősebb most kezdem az egyetemet, ő még csak gimibe jár. Azt mondta, hogy az utóbbi időben nem érezte azt a vonzalmat, amit régen, és már nem tudja mit érez. Nem volt kedve programokat csinálni, átjönni stb. Habár amikor egymásnál voltunk, akkor jól éreztük magunkat.

Én is szoktam a számítógépen játszani, de mértékkel. Általában együtt is játszunk. Azt mondta, hogy ezeket viszont nagyon szereti.

Tudni kell róla, hogy nagyon sokat ül a gép előtt, és én azt feltételezem, hogy emiatt van az egész. Nem szerette, ha programokat csináltunk, mert csak gépezni akart volna. És mivel teljesen behálózta ez a dolog bemagyarázta magának, hogy már nem szeret, mert a programokhoz nincs kedve.

Én nagyon rosszul viselem ezt az egészet, mert tényleg nagyon szerettem.

Legutóbb személyesen találkoztunk, és megbeszéltük a dolgokat. Nem viselkedett úgy, mint akinél teljesen kimúlt a szerelem. Közelhajolt, láttam rajta, hogy simán megcsókolt volna, a fenekemhez is odanyúlt, csak gondolom rájött, hogy nem kéne, mert elvileg már nem vagyunk együtt. Azt mondta egy kis esélyt lát arra, hogy újrakezdjük valamikor. Én ebbe kapaszkodom most, mert nagyon nem tudom elengedni, és szeretném megmenteni a kapcsolatunkat.

Habár benne van a pakliban, hogy lehet még túl fiatal volt, vagy kezdtek komolyra fordulni a dolgok és beijedt. Én nem tudom, de jelenleg a halálomon vagyok emiatt, és nagyon fáj.

18/L



2020. aug. 31. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Esélyes. A függőség sajnos ilyen, a videójáték főleg. Az ugyanis valós időben történik, ott és akkor a gép előtt kell ülnie. Ilyen feltételek mellett az embernek nincs ideje programokra járni, de már csak otthon egy baráttal, barátnővel, pláne gyerekkel foglalkozni. Sajnálom, engedd el. Jobbat érdemelsz. Te legalább tudod, hol a határ, neked csak szórakozás, így nem baj. Amit ő csinál az már betegség.
2020. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Most komolyan egy ilyen életképtelen számítógépfüggő kocka miatt bánkódsz??!

Ráadásul fiatalabb.... mégis mit vártál?

Ostoba kisfiú csak...

2020. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

sajnos az elképzelhető, hogy más lett az érdeklődése, mint a tiéd. vagy eddig is más volt, csak korábban jobban engedett belőle azért, hogy veled legyen, most meg már egyre nagyobb teher neki olyasmit csinálni, amihez egyébként nincsen kedve.

a számítógép hajlamos eléggé beszippantani az embert és van, aki szinte minden mást mögé rangsorol. nehéz ezzel mit kezdeni, főleg, ha ő nem akarja. lehet, hogy változni fog, esetleg elmúlik és tudna működni, de erre se garancia nincs, se azt nem tudhatod, hogy mikor következik be.


ha te ennél többre vágysz, neked van igényed más, gép független programokra is, akkor nem érdemes neked engedni és alkalmazkodni hozzá, csak hogy vele maradhass. inkább keress olyat, aki nincs ennyire rápörögve a gépre.


viszont, ha továbbra is találkoztok, összejártok játszani, akkor szerintem sokkal nehezebb lesz továbblépned, sőt ő is csak előnyét fogja látni a szakításnak, mert játékban, társaságnak ott leszel neki, viszont semmilyen kötelezettséggel nem fog járni neki, hiszen már nem jártok.

sőt, ha vannak még érzelmek köztetek, akár újra össze is gabalyodhattok egymással, aztán mehet majd hosszan a huza-vona, hogy de nem jártok, csak kötöttségek nélkül vagytok együtt, mert neki így kényelmesebb. nem egy egészséges helyzet.


szerintem jobban jársz, ha megpróbálod lezárni, elfelejteni és nem is találkoztok többet, pláne nem játszani, haverkodni.


keress mást, akivel boldog lehetsz és el tudod őt felejteni!

2020. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Erre a kérdésre nem nagyon lehet érdemi választ adni. Lehet hogy videójátékok nélkül is vége lett volna a kapcsolatnak. Talán nem akar úgy együtt lenni veled, hogy te egyetemre mész.


De lehet, hogy tényleg elmúltak az érzelmek. Ebben a korban általában a kapcsolatok nem arról híresek, hogy egy életre szólnának, főleg hogy ő még nálad is fiatalabb. Így te hiába állsz készen egy újabb szintre, ha ő meg nem érett hozzá. (Legközelebb inkább idősebb partnert keress. Persze nem 40-50 évesre gondoltam. :D)

2020. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak játszik folyamatosan, az már nálam kizáró ok.
2020. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kettes! Az, hogy fiatalabb az miért lenne baj? A vonzalom számít. Amúgy is a nők átlagéletkora magasabb. Kevesebb özvegység :D


De az, hogy kocka és csak az együtt való játékot élvezte az gáz. Szerintem csak egy játszó partner kellett neki.

2020. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még egyszer fogok vele találkozni, és megpróbálom felnyitni a szemét, hátha lesz valami. Ha nem, akkor inkább továbblépek rajta. Csak az a baj, hogy nem tudom miért, de teljesen beleőrültem ebbe a srácba, és nehéz lesz elengednem.


Amúgy meg érettebb jóval a koránál, habár van, hogy gyerekes tud lenni, de szerintem nem az a baj, hogy túl fiatal lenne.

2020. aug. 31. 15:05
 8/8 anonim válasza:
63%
Az a kapcsolat ahol a vonzalom számít (olvastam fentebb) az nagyon gyorsan kipörgeti magát és elhal, a vágy megmaradhat és akkor kínokat okoz még sokáig. Ez a se veled se nélküled elnevezésű. Nem az a kapcsolat lesz hosszú vagy éppen a végleges ahol egymás agyát kell szó szerint húzni ahhoz, hogy egyben maradjon. Az viszont nagyon számít, hogy mennyire kímélitek egymást. Ha nála sem múlt el, akkor nem muszáj kioltani. Elárulom, néha mindenki gyerekes. Sok sikert!
2020. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!